Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak jsem pánové dnes jel po D11 a předjela mě O3 RS v červené barvě, jelikož jsem podřimoval, tak jsem nejdřív úplně nepostřehl, že to je ona :) ale byla. 2 laufy, decentí křídýlko, který naživo není až tak špatné, téměř na slunci zanikalo s zadkem auta. Perfektní byly 2 věci...prolisy nebyly téměř vidět a na prdeli úplně chyběly nápisy "škoda" "octavia" i "RS", prostě jen znak a bylo to bombastický. Tak jak je to u O3, potažmo RS dle fotek se mi moc nelíbí, je to přeplácaný. Kulisa vozu ze všech úhlů moc pěkný (pořád nejsem schopen překousnout prolisy, byť zde nebyly moc vidět), zepředu super (znáček RS tam kupodivu byl). Nebyla vůbec maskovaná, kola byly 18" klasika barva. Jak jsme jí několikrát předjeli a ona zase nás, tak jsem mohl vidět pěkně v pohybu a auto působí mohutnějším dojmem než předchůdce (větší rozměry jsou znát). Celkově moc pěkný a zase se opakuju...posraný prolisy to auto zbytečně kazí :( nebýt jich, je to nádherná kára :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to sice NOVINKY, ale rekl bych ze nejaka pravda tam bude,...... hlavne ta cena si myslim ze bude nekde v techto hladinach ;)

http://www.novinky.cz/auto/305110-zname-vsechny-technicke-parametry-nove-skody-octavia-rs-a-nemecke-ceny.html

 

 

 

 

Škoda Octavia RS 2013 - liftback model 2,0 TSI 2,0 TDI

nejvyšší rychlost [km/h] 248 (245)  232 (230) 

0–100 km/h 6,8 (6,9)  8,1 (8,2)

komb. spotřeba paliva [l/100 km] 6,2 (6,4)  4,6 (5,0)

poh. hmotnost [kg] 1425 (1445)  1487 (1507)

užitečná hm. [kg] 542 (542)  566 (566)

cena [Kč] 751 000 (798 000) 765 000 (811 000) 

 

Zdroj: Škoda Auto Deutschland, ceny jsou přepočítány kurzem 25,61 Kč/1 euro a platí v Německu, údaje v závorce platí pro verzi s DSG
 

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...