Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

tak jsem se zamiloval do šedivýho nebo bílýho kombíku (jak tak jsou holky hezky u sebe na fotce :) Hergot to je nádhera :D

Jo a pro Lukasona: Kamaráde nevíš náhodou, kdy do inpra dorazí nějaký RSo jako referenčka? Že bychom jim ho tam protáhli a já bych jim tak pak nechal moje a vzal nový domů :)

Jo a ta zelená se mi moc nelíbí. Ta opravdu jen slušela Fábce RS.

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenicek: ............. kamarade to nevim,... ale za chvily tam pro neco pojedu tak se snima asi trochu porozpravim ;) ...... tak dam pak vedet,... ikdyz se obavam,.. aby jim tam neco vubec dorazilo :( ...... jak jim tam stoji ta cervena OII RS FL tak ted uz stim jezdi majitel inpra ;) aby ne taky,.. vzdyt sla pekne do kopru kdyz jim to tam stoji,... a prave problem aby nemeli obavy ze by jim tam takhle stala i OIII RS ;) ....... no nevim,... pozeptam se jestli nejaka dorazi ;) klidne i cerna :D aby sme ji mohli prubnout :D ...... to bude jiny kafco nezklasicka OIII a o trosicku rychlejsi raketka nez ta tvoje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, dej vědět jak jsi dopadl. BTW. veškerý auťáky co tam v inpru mají (nové i bazarové) mají prostě předražený. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych tam viděl něco zajímavýho, takže se ani nedivím, že to nikdo nekupuje :) Zrovna tohle červený RSo v kombíku měli snad celej rok možná dýl za stejnou cenu a ta cena byla už ma začátku přitažená za vlasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...