Přejít na obsah

Setrvačník (1.9 TDI 66/81 kW) - jednohmota, nebo dvouhmota?


LiborS.

Doporučené příspěvky

zdravím všechny. pročítal jsem spousty článků ale prosil bych o objasnění ohledně setrvačníku v Octávii 81kw AHF r.v.98 měl by tam být dvouhmotný setrvačník. zajímá mě z kerých konkrétních motorů které mají jednohmotu to jde na tento motor přestavět. pokud se to nějak musí kombinovat taknapište co z kerýho motoru. kdyby tyto díly náhodou někdo vlastnil tak bych i měl zájem.lamelu bych nakonec asi koupil s ložiskem novou ale abych věděl na jakej model. předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Poradí mi někdo origo čísla použitelné sady pro jednohmotovej setrvák, která pasuje na O1 TDI 66kw motor AGR? Rozpadá se mi setrvák tak bych to chtěl předělat už na jednohmotu. Mělo by to pasovat z Fabie TDI nebo PD ? Pokud jste to tady někdo už měnil prosím o radu . Mám možnost koupit sadu, ale chtěl bych se ujistit abych nekoupil špatně. Děkuji za vaše rady a připomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hecni jenda T4 nebo radekvv ceece cislo neznam..me se nedostala do ruk..putovala humlovi a ten ji tam ihned soupl

Děkuji za pomoc.

Dnes jsem si vybral pěknej kousek.

LOŽISKO 02A 141 165G

LAMELA 038 141 032 síla 8,3 mm

SETRVÁK 037 105 273C

post-3521-1240253895_thumb.jpg post-3521-1240253911_thumb.jpg post-3521-1240253933_thumb.jpg

post-3521-1240253975_thumb.jpg post-3521-1240254003_thumb.jpg

Editováno: , autor: zdenouch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím ve spolek. Mohl byste mi někdo objasnit jaký setrvák je na 1,9 tid 66kw? Jestli dvouhmotnostní nebo jednohm.? Jedná se mi o to, že jsem koupil Octavku z bazaru s tím, že je v háji setrvák se spojkou. Tu(sadu spojky se setrvákem) mi bazar dali grátis (je to Valeo), ale ve Škodovce mi tvrdí, že je tam nutný mít dvouhm. a tahle sada má jednohm. Je skutečně možný tam jednohm. namontovat? Máte s tím někdo zkušenost? Předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zdravím pánové hledal jsem a nic pořádně nenašel mám octávii 1.9tdi 66kw kod motoru ALH,a čeká mně spojka přesněji dvouhmota..,takže když už tak bych to chtěl celí předělat na jednohmotu a teď vzniká otázka co mi tam přesně pasne potřeboval bych zjistít co mám přesně za spojku a jakou tam dáváte?někdo říká z fábie 1.9.TDi ATD ale v autodílech mi zas řikali že to sedět nebude tak se v tom neviznám vin je :TMBDG41U558788305 tak bych mněl prozbu jestli by byl někdo schopen mi to vytáhnout a napsat mi jsem co tam mám a jestli nemá někdo zkušenosti z předěláním dvouhmoty na jednohmotu..,a nejlépe bych chtěl něco pevného protože časem bych chtěl čip atd.. moc díky za odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...