Přejít na obsah

Zástěrky


chleidy

Doporučené příspěvky

Já tohle vlákno miluju... :D  Vždy tu po čase někdo napíše, že má zástěrky.... pak všichni co jsou pro, napíšou že se jim to líbí, a druhá skupina zase, že se jim to nelíbí....  a tak pořád dokola....  ale Pawouku je to pořád k tématu ! :kol-47:

 

Jinak fotka je to nádherná... to jsi ty garáže před tím uklidil, než se fotilo..... ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cim se lisi zasterky na RS od zasterek na L&K napr.? Toto nejak fakt nechapu. Drtiva vetsina lidi ma RS jako bezne auto na normalni jezdeni, ono to ostatne ani nic jineho nez bezne auto na normalni jezdeni neni, tak v tom fakt nejak nevidim rozdil. Dokonce uz jsem videl i tu zminovanou RS s kouli a neprislo mi na tom o nic mene nebo vice nevkusneho nez treba na Scoutu. To jako kdyz chce nekdo RS a potrebuje jezdit s vozikem, tak si ma koupit jeste dalsi auto do rezervy k tomu voziku

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Miloši děkuju za pořádnou fotku ve tvým vlákně jak auto se zástěrkama vypadá zezadu. Vypadá to dobře, taky o nich přemýšlím.

 

Když by to bylo RS na rally tak proč ne. To jsou taky závoďáky se zástěrkama. :) :) :)

Ne vážně i na tý žlutý vypadaj dobře. Nejsou tak velký a ladí to k černým kolům, B a C sloukům a střešním nosičům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem dneska namontoval zástěrky na předek Fabia II Combi a musím říct že se mi líbí a doufám že mi to taky něco pomůže proti nečistotám. Ovšem zadní mi přišly na Roomster, které tam nepasují, říkal jsem si že jsem si blbě objednal, ale chybu udělal odesilatel. No všichni jsme jenom lidé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední auto, na kterém jsem měl zástěrky je Fabia I před 12 lety.

Tehdy jsem je dal tak nějak ze setrvačnosti, neb jsme je doma na autech vždy měli.

 

Musím připustit, že by nejspíš pochytaly nějaký ten asfalt, který v létě čistím ze dveří (nejspíš i díky kolům s menším ET), ale k autu mi nesedí co se estetiky týká a jsou v mých očích naprostým protikladem lakování zrcátek, klik, lišt a pak se tam vyprčí takový černý kus něčeho s příliš malou plochou na to, aby to fungovalo stoprocentně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zástěrky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...