Přejít na obsah

Zástěrky


chleidy

Doporučené příspěvky

pan chytrý se projevil... proč škodovka rovnou nevyrábí jen 3 - 4 barvy a jen jednu výbavu - to jsi nechtěl napsat? vcelku by mě zajímalo jak chodíš oblékaný, jaké nosíš boty a hodinky, když jsi tuctový člověk, jeden z miliardy....

 

 zamysli se než něco takového napíšeš.... nicméně pokud chceš hanit Octvávi za každou cenu, zde jsi na špatném místě.... běž raději na stránky Hjundé klubu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta OIII zase tak tuctová zatím ještě není, když byla vystavená někdy minulý rok na jaře v Globusu a  vedle stál cee'd a i20 bylo celkem jasné co lidi více zajímá...neříkám že Octa je kdoví co ale v Česku se prostě za pěknou škodovkou ohlídne víc lidí než za nějakým...........

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak, stále si O III lidi prohlížejí se zájmem...  a dovolím si říct že to tuctové auto není a nebude i kdyby jich jezdilo mnohem víc, prostě i když nemá vykřičený design, zaujme tím jak vypadá a jak je jedinečná a to platí už od doby O I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavie je snad nejtuctovejsi auto v CR. Chapu ze se vam to jako majitelum nelibi, ale je to tak. A to rikam, prestoze ji sam mam. I kdyz na ni zasterky mit nebudete a date si na ni RS naraznik, tak to bude porad Octavie, za kterou se opravdu nikdo tak jako tak neotoci. Snad mozna nejaky fanatik z tohoto fora. :) Snad s nejakou zajimavou barvou typu modra orbit lze vzbudit trochu zajmu, ale (ne)pritomnosti zasterek fakt ne. Kdyz se mrknu z okna firmy, tak z 50 aut na parkovisti je vice nez polovina O2 nebo O3 zhruba pul na pul. A to jsem v chude Ostrave. Opravdu nevim, kdo by si to se zajmem prohlizel, kdyz jich je vsude mraky. Se zajmem se prohlizi Ferrari nebo Bentley ale ne Octavie probuh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mike_k: dovolím si nesouhlasit. Za mnou se otáčí hodně hlav a ještě víc snad na semaforech a jinak předjíždějících aut. Zpočátku mi to lichotilo, ale postupem času to začíná být otravující. A to mám zástěrky! :D

Editováno: , autor: Lucasse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se zástěrka podlepí průhlednou fólii a nezastrčí pod ten plastotextil podběhu tak nebudu - je to vyzkoušené...

A co ti jako pomuze podlepit zasterku :-D:-D to snad musis nalepit tu folii na kastli ne? Jestli podlepis zasterku tak bude ten bordel dal mezi podlepenou zasterkou a lakem.jediny vychodisko je nalepit to na plech at je stycna plocha zasterka X folie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ti jako pomuze podlepit zasterku :-D:-D to snad musis nalepit tu folii na kastli ne? Jestli podlepis zasterku tak bude ten bordel dal mezi podlepenou zasterkou a lakem.jediny vychodisko je nalepit to na plech at je stycna plocha zasterka X folie

 

ono to má vcelku logiku, a myslím že většina to pochopila, že je třeba fólii nalepit na lem blatníku, tedy na kastli), jak je třeba fólie nalepena za zadními dveřmi, nikoli třeba na čelní sklo.... nebo třeba na víko kufru  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mike_k: dovolím si nesouhlasit. Za mnou se otáčí hodně hlav a ještě víc snad na semaforech a jinak předjíždějících aut. Zpočátku mi to lichotilo, ale postupem času to začíná být otravující. A to mám zástěrky! :D

 

přesně jak píše Lucasse... a to je blbé chudé Brno kolem nás....

 

mike_k tipuji Tě na uživatele služební O III, zhrzeného uživatele O III a nedovedu si tipnout co Ti doma stojí za car, zda li vůbec.... a už vůbec né to Ferrari nebo Bentley na které si nejspíš nejsi nikdy schopen vydělat.... a to tě se*e nejvíc.... věř že mě ne, a O III je pro mě i mnohé další dostačující....  možná kdyby mě v práci přidělili novou O III a nemusel si na ni poctivě vydělat, asi bych byl také zhrzený, nas**aný a přemýšlel bych jak oje**t zaměstnavatele, abych měl alespoň na svoje nové auto....

 

mimochodem o té tuctovosti, Ostravě, pohledu z okna (až k nevíře, myslel jsem že v Ostravě z oken nic vidět není) jsi tu už prudil....

 

Pěkný den!

 

edit: doplním ještě jeden odkaz

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece ty jsi ale radne mimo. Ja tu prece nikde nepisu, ze Octavie je spatne auto. Pisu tu ze je to zcela obycejne a tuctove auto. To je ale velky rozdil. Sam jsem se svou docela spokojen az na vyjimky, kdy zrovna presednu z mnohem lepsiho auta. Ja tu pisu o tom, ze mi prijde zcela zbytecne resit u takto tuctoveho auta, zda zasterky kazi vzhled, protoze je to proste kazdemu okolo ukradene. Vidim denne stovky Octavii a fakt se nekoukam, jestli ma zasterky. Kdyz uz me necim zaujme, tak snad nejakou neobvyklou barvou nebo peknyma kolama. A ty pises o tom, kdo si vydela na jake auto. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je dal na zimu a auto zatím špinavé jen asi do poloviny dveří. Tedy ta hrubá nečistota.

Do poloviny dveří bych to přežil,já ji měl tak špinavou, že jsem musel umýt boční okna,abych viděl do stran a zrcátek a pak i zrcátka,když už na ně vidím, tak ať vidím i něco v nich:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mike_k:

Já myslel,že tvůj první příspěvek byla jen ironie,pak čtu další a hle-všechno jsi myslel vážně! Co se stalo,špatný den v práci, zimní depka nebo tě něco kouslo?

O3,ještě rozhodně není tuctová a myslím, že ještě nějaký čas bude trvat, než začne být!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč jezdí relativně "málo" O3? Jelikož sousedi ze západu, zatím ty O3 používají. Až cena trošku opadne, západ ty auta ojede tak to krásně pojede do česka a dále na polsko a bude jich tady tuny jako je to u O1 a O2....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zástěrky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...