Přejít na obsah

Zástěrky


chleidy

Doporučené příspěvky

dnes až namontovány, 10 min práce, omyto, odmaštěno, zástěrky obkresleny, podle risky podlepeny transparentní přenoskou (nicméně jak píše kačer to není potřeba, jsou tam výstupky, aby plat nedoléhal na plech) a výsledek jak tu někdo požadoval fotky:

 

 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

transparentní přenoska je průhledná fólie, která nelepí tak, že nejde sundat, ale jen tak aby sundat šla, když se s ní přenáší písmo či nějaké nálepky vyřezané na plotteru... např. zde - nechápu jakou  zakázkou, přenoska stojí nula nula nic, ti jí měli ustřihnout pásek 10 x 4 cm a ty by sis jí přestřihl úhlopříčně a měl bys dva trojúhelníky a jen to zařízl u podběhu skalpelem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek, jak se dalo čekat :D  Kdepak, už mi nesmějí na auto, jsem vyléčenej....

 

výsledek úplně v pohodě, ze předu nebo ze zadu nejsou vůbec vidět, nepřesahují přes profil vozidla, teď jsou výrazné, protože jsou na rozdíl od zbytku čisté....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me i kačera, je zástěrka udělána tak, ze by neměla v žádném případě poskrabat lak... a kdyby, je to originální díl a pokud je pridelana podle návodu, kde není uvedeno, ze ma provádět servis, nemůže byt problém s případnou reklamaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, krucinal podivejte se na tu zasterku a pak rozumujte. Ona sice je vybrana za okrajem, ale nejqku casti MUSI lezet na laku, nemas ji prece centimetr od kastle. A prave kontakt teto plochy s lakem dela neplechu. Bavime se samozrejme o original zasterce od skody. Univerzal da na auto jen uplnej hnup :-)

S tou zarukou mas mozna pravdu, ale nebudu se v servisu handrkovat s clovekem, kterej je sotva vyucen, ze jsem do zasterky urcite kopal, aby odpadl snih apod. Vlastni zkusenost z predchoziho auta. A pokud to nevydre az do rzi, coz se nestane, muzes reklamovat co chces, tak to bohuzel funguje :-(

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no někde jsem už o tom psal, že bych je tam nejraději taky dal, protože tak zasraný auto, jako je tohle, jsem v minulosti snad nikdy neměl. Nejen, že ta bílá je děsivá, ale snad to bahno ještě přitahuje. Jenže ta cena za 4ks je přes 5 litrů. Takže za něco, co se mi ani nelíbí, se mi na druhou stranu ty prachy dávat moc nechce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co by bylo nejlepší, abys to brc.majkle opravdu viděl na živo, jak ta zástěrky vypadá a kde se čeho dotýká (myslím tu přední na O III), věř, že se zástěrka plechu na viditelné části blatníku vůbec nedotýká, ale ty holt věřit nechceš, tak nevěř! jak se říká, kdo něvěří, ať tam běží a když pro jistotu dodáš transparentku není šance aby se něco poškodilo! a strach z toho, že ti transparenntka poškodí lak, tak bych být tebou raději jezdil MHD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co by bylo nejlepší, abys to brc.majkle opravdu viděl na živo, jak ta zástěrky vypadá a kde se čeho dotýká (myslím tu přední na O III), věř, že se zástěrka plechu na viditelné části blatníku vůbec nedotýká, ale ty holt věřit nechceš, tak nevěř! jak se říká, kdo něvěří, ať tam běží a když pro jistotu dodáš transparentku není šance aby se něco poškodilo! a strach z toho, že ti transparenntka poškodí lak, tak bych být tebou raději jezdil MHD...

Zkusim to s tou transparentni folii a zpusob dopravy zkus prenechat na me ;)

Edit: jo ted jsem se dival, zda se, ze to maji uz lip zmaknuty. U s1, s2 a oii face je to bohuzel jeste na prasaka :) takze promin za mystifikaci, ja to zkusim u aut s tou folii, myslim, ze je to dobrej napad

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt s téma sutrama.... kam by ti asi litaly? Pod auto? To jako že když dopadnou o par desítek centimetru dal pod auto, tak už to je OK?

Nejvíc poškození od kamínků je vždy na přední části auta a na kapotě a to vlastní zasterky v žádném případě nepomuzou... nikdy jsem na žádném autenikdy zasterky neměl ani na Felicii a taky jsem nikdy neměl nikde na autě od kamínků krom předků a kapoty žádná poškození neměl....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zástěrky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...