Přejít na obsah

Zástěrky


chleidy

Doporučené příspěvky

Účel prakticky nesplní. Teď je nemám už třetí rok a před tím jsem je měl. Nepozoruji rozdíl, auto je zadělané se zástěrkama jako bez nich. Navíc zástěrky na předních kolech jsou v zimě spíš ke zlosti, zůstává tam sníh, který se nabaluje, pak to zmrzne a při zatáčení se to brousí kolama....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to určitě věc názoru a vkusu a ten můj osobní říká, že "zástěrky = nějaký důchodce za volantem". :) Souhlasím s Clintem, že málokterý doplněk může tak zkazit design moderního auta, (jakým je třeba Octavie) jako jsou plastové zástěrky. Mě by to na auto prostě nesmělo. Ale pokud se vám to chlapci líbí, tak proti gustu, žádnej dišputát...to je jasný. 

 

Nedává si někdo takové ty plastové chrániče na hrany dveří (ideálně s odrazkami)? To je taky praktické. :D

http://www.tuning-in.cz/chranic-dveri-s-odrazkami-4-ks.html

 

No offense, chlapci. Jenom jokuju. ;)

Editováno: , autor: molczik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Faktem je, že zástěrky vypadají otřesně a neviděl jsem auto, kterému by přidávaly na kráse ;)   Čert tedy vem design, ale problém je, že ani účinnost nemají takovou, aby stály za to je na auto namontovat. Ve vetšině případů ještě spolehlivě již po roce odřou lak na blatníkách. (tím, jak se do spáry dostane v zimě bordel a za jízdy se klepou)  Naprosto ideální je okopávat v zimě zástěrky nohou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Na zkoušku jsem dal zástěrky a musím říct, že přední prahy to před bahnem opravdu ochrání. U těch zadních nějakou výraznou změnu nepozoruju. Ale ty originální na O3 jsou opravdu decentní.

Jinak taky jednu nevýhodu: už se mi podařilo při couvání jednu zadní zástěrku trochu sundat o obrudník, ale opraveno. Jsou opravdu nízko :kol-46:  a nebo byla chyba někde mezi volantem a sedadlem :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no presne pre toto som si ich dal aj ja na prvu fabiku(chodim casto do vinice a auto vyzera bez zasterok a dost menej spinavo ako s nimi) na druhu som si dal len predne (zadne nemali na sklade) ale uz som namontil aj zadne, mam to na plyn a furt som mal spinavu koncovku na lpg a zasrate ruky ale vcul je to omnoho lepsie :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hej ale nemam to na tukach pri tankovani,u dlhej fabci nie je tento problem tam je hrdlo na boku ale u kratkej mi to hadzalo rovno na ten stupel takze u mna zasterky rozhodne ano, auto som kupoval ako jazdene so 100000 km a predne prahy boli obite daleko viac ako na mojej prvej fabci po 150000km takze za mna zasterky ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzadu ano, tam to lítá spíš za auto, než na zadní nárazník. (ten netrpí ani tolik šutrama od kol), ale stejně to nevyváží tu optickou hodnotu ;)  Furt oželím trochu omlácený plast zespoda a trochu víc špíny, než jezdit se sloními uši ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zástěrky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...