Přejít na obsah

Vzduchový podvozek


matlasek

Doporučené příspěvky

Zdárec,

chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti se vzduchovým podvozkem na Octavii kombi? Jde mi hlavně jaký system použít,jak je to s montáží a na kolik tahle hračka vyjde celkově? Případně jestli někdo má nějaký kontakt na někoho kdo to dokáže namontovat?

Díky za info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Každopádně to bude 30 týček a víš.. to pokud budeš chtít ten totální základ, jinak tak 40.. Ale zdá se mi nesmysl montovat vzducháč na normální ježdění. To je tak pro blázny, co přijedou na sraz, a pak si tam pumpují nahoru dolu  :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Vzduchový podvozek, který je jako komplet smysl má právě kvůli pohodlí. To co píšeš je zkušenost z převařených JOMů, které jsou udělané pouze na snížení do blatníku a na nic jiného. Když koupíš normální vzducháč s TUV tak za to už získáš mnohem více.

Mrkni na ty vzducháčové komplety:

 

Nechodí to do žádných extrémů. A napumpované je to vysoké úplně normálně. Pohodlnost je tam vyšší než na sérii.

Editováno: , autor: Martinro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, je tu někdo kdo má zkušenosti se vzduchem? Mám v plánu si ho pořídit, nejspíš půjdu do celýho setu abych nemusel schánět vše zvlášť.

 

má někdo ten od jomu? toho bych se bál, jejich podvozky (štelovací) stojí za prd, a nevim jak je to s kvalitou u vzduchu...

 

na escape6 je na výběr celkem dost, vše airlift, trochu jiná cenová relace, ale kvalita.

 

pak jsem slyšel něco o systému gas, na netu jsem našel jeden shop ale nemá tam cenu, psal sem tam email a bez odpovědi.

 

psal sem pár lidem co mají vzduch, a všichni doporučili celý set, aby člověk nemusel furt laborovat s tlumičema a vše bylo tak jak člověk chce :)

 

díky za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...