Přejít na obsah

cukání motoru 1.9 SDI


Doporučené příspěvky

Vstřikama to nebude,ty jsou dobrý,byly vyčištěný a celá palivová soustava včetně nádrže propláchnutá...

Spíš mi nejde do hlavy,proč to přestane blbnout jen poté,co to protáhnu na dálnici cca 5 - 8 km pod plnym kotlem...další možnost byl nějkej snímač přívodu paliva nebo tak něco,ten byl teda k.o. už prej před tím,ale po výměně to problém nevyřešilo...dostal jsem aditiva do nafty a taky to pořád blbne...nevim čím co muže bejt...

Může to bejt možná tím,že tam mám lepší rádio a řídíci jednotka to neutáhne nebo se to nejak nepohodne,přece jen to je už 13 let staré auto..v uterý to vezu znova na diagnostiku,ale myslím si že tam se toho moc nedozvím,napadlo mě možná nějaká pojistka,ale prošel jsem skřín a vše je ok až na 30ku pojistku,které se mi zdá tak troku na výměnu,nicmeně nevim k čemu tam je,je tam jedina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to,byl jsem dneska na diagnostice a ta kupodivu nic nehlásila,žádná chyba nic..pak se ale odpojil kabel aby se to zase uklidilo a když byla snaha nastartovt tak se pootočilo klíčkem do 1.polohy a kontolka žvahení nikde..tak se vyměnilo čidlo nebo snímač žhavení a auto šlape jako hodinky,cukání je pryč,je to divný...ale jetli to bylo tímhle nebo se to ojeví někdy v budoucnu znova kdo vi..každopadně tedka mám klid a snad dlouho bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Trošku oživíme téma.

Máme menší problém s SDi. Situace nastává jen při volnoběhu, při přidání plynu se nezakucka, ale motor plynule bez skubu nabírá otáčky. 

Jen pro volnoběhu občas tak začne jakoby vynechávat.

Stává se to po delší jízdě, čili pro prohřátí motoru.

Omlouvám se za kvalitu videa, co mě poslala přítelkyně, to sdílím. Já v autě nejezdím, takže takže popis mám jen od ní.

Co by to mohlo být?

Díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak se opět hlásím a prosím o rady.
Vyměněny palivový filtr, vyměněné vstriky, motorem proběhla nějaká čistící sada.
Škubání stále pokračuje a zhoršuje se.


Diagnostika hází chybu:
P0251-injection pump fuel metering control A Malfucion.
Svadim teda problém na palivové čerpadlo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...