Přejít na obsah

Denní svícení a koncová světla - nesvítí


sharps

Doporučené příspěvky

Zdravím a prosím o radu. Na 1,9 tdi, r.v. 99 přestalo fungovat automatické zapnutí světel při zapnutí klíče.

Zároveň nesvítí přední parkovačky a zadní světla. Pojistky a vypínač světel jsou v pořádku (rozebráno a přeměřeno).

Už se tu řešil podobný problém s tím, že to byla chyba v dodělávaném relé pro denní svícení. Já však nic takového

nemůžu najít.

Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já mám stejný problém. Ráno když nastaruju, zadní světla svítí. Dojedu do práce a z 90% nesvítí (občas svítit zůstanou). A nepomůže ani když světla chci rozsvítit klasickým způsobem.  Jak už tu bylo uvedeno, žárovkama ani pojistkou to rozhodně není. A navíc asi před dvěma měsíci jsem komplet rozebral spínač světel ale zdá se, že tím to nebylo. Jo a relé DS je originál. Neví někdo co dál? Zkusit vyndat relé nebo tak něco?

Editováno: , autor: lamplic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nedávno jsem řešil podobný problém - nesvítící parkovačky a koncová světla. Pojistky samozřejmě OK, ani ve spínači světel problém nebyl. Mohl za to uklepaný spoj z bezolovnatého cínu v relátku pro ovládání světel. Oprava pájkou a olovnatým cínem za pár vteřin, ale ta zpětná montáž :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...