Přejít na obsah

Autokosmetika, leštění, čištění exteriéru a interiéru a vše kolem toho


Kracmi

Doporučené příspěvky

Docela by mě zajímalo jestli se dá rozbrus použít jako autoleštička...

Mám tenhle s regulací otáček: 

http://www.naradisatek.cz/uhlova-bruska-protool-agp-125-12-d.html

Když to dám na první stupeň tak se to sotva otáčí..

a na to bych koupil: 

http://www.detailingshop.cz/prislusenstvi/276-dodo-juice-midi-mount-m14-123mm-unasec.html

A na to oranžový a bílí leštící kotouč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som spravil krátke porovnanie výrobkov na odstranovanie asfaltu z aut. Ospravedlnujem sa za komentare mojich (mierne podnapitych) kolegov :kol-99:

video tým pádom ni je vhodne pre detského diváka :kol-80:

V porovnávani odstraňovače asfaltu značiek:

Meguiar's  (v rozprašovači) cena 370 czk (13,5eura) V návode je napísane nechať pôsobiť 30 sekúnd a zotreť handričkou

 

Ma-Fra (v spreji) cena 170 czk (6,18 eura) V návode je napísané nechať pôsobiť niekoľko minút a utrieť)

 

Aj napriek nedodržania doby pôsobenia v druhom prípade je vidieť značný rozdiel

 

Editováno: , autor: Ghostbuster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je na videu vidět když nanáší ten megs tak auto je mokrý, což snižuje účinek razantně. Pak to utre hadrou na na suchou už stříká mafru. Já používám autogram tar remover. Na slušně zaaafaltovany auto vypotrebujes celej sprej. Benzínem bych to nedělal to vyzirá lak, pokud máš třeba  dolakovano. idealni ne použít před lešení něco jako iron x to rozpustí asfalt i postavou rez, sice to smrdí jako bolavá noha, ale funguje to naramne.

Editováno: , autor: KubinoS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KubinoS Dnes som si to aplikoval na svojho superba za vlhka a aj tak to išlo to v pohode :kol-28:  (vtedy ma to nenapadlo utriet, len sme blbli a skúšali) Ono by si sa stym Meguiar's narobil jak kon a musel by si to robit x krat dokola... druha vec je ze v navode na tom spreji od mafry píšu niekoľko minút pôsobiť a tiež som nečakal...

Sup máš samozrejme pravdu ale dôležitejšie ako urýchlenie je fakt že neškodí laku, nespôsobuje blednutie materialu atď. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
 

Trošku obnovím téma když je tu to jaro ...

Dnes jsem na doporučení tohoto vlákna objednal na zkoušku 2 přípravky, oba jsem vzal 2x a druhej kus někomu s menší přirážkou prodám, at se mi vrátí poštovný :)

 

http://www.chemicalguys.cz/products/citrus-wash-and-gloss/

a

http://www.sans.cz/autokosmetika/hobby/osetreni-karoserie/mafra-last-touch-express-tekuty-vosk-500ml-hn045.html

 

Tak jsem na to zvědavej.

 

Odpoledne jak bylo hezky, měl jsem volný den, tak jsem z nudy auto navoskoval Turtle waxem s teflonem 

http://autokosmetika.heureka.cz/turtle-wax-vosk-teflon-tekuty/

Je to hrozná dřina rozleštit to. Nechápu jak na Heuréce lidi píšou, že je to snadný. Výsledek je dobrej, ale asi mi už příště ta dřina stát za to nebude

 

WP 20150325 11 37 44 Pro

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahojte kluci chtel bych vedet jestly pouzivate nejake nastroje pro cisteni interieru krom vysavace a jake to jsou uvazuju ze neco zakoupim mam tu par  aut tak chci koupit neco co dokaze vycisti interier jak kuzy tak i latku a nejake pripravky na polofrofi uroven. nahodte co pouzivate at se muzu od neceho odrazit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez použití nástrojů může být i částečně zajímavé.

 

Na plasty používám od Dedry (car interior) Příjemná vůně, učinek čičtění s oživením a výdrží.Nyní budu testovat od SONAXU.

Na kůži používám SONAX.Na kožené sedačky a výplně dveří z kůže je pro mě dostačující(oživý, provoní a vydrží)

Na látku jsem zatím nic nepoužil, zde si myslím, že je ideální hloubkové čištění, které si doma nedovedu představit(nemám nato náčiní)

Editováno: , autor: Radas1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze po tel domluve s klucinou kterej tady drhne auta my bylo poradeno kup si od sheronu penu nanes vem jemnej kartacek vmasiruj pomoci vody a kartacku do sedacky jak vmasirujes hned vysaj silnym vysavacem a ejhle ono to opravdu funguje sedacky uz vypadaj jako cisty! do dokonalosti to ma bohuzel daleko ale z toho co bylo je to luxus :d :d mozna budu mit o vikendu vysacat s vodou tak vyzkousim a kamaradka ma i parni vysavac mozna i ten zkusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...