Přejít na obsah

Cena výmeny rozvodov?


Janko4592

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

dúfam, že neporuším žiadnu časť kódexu tohto fóra, ale chcel by som sa opýtať na Vaše skúsenosti, koľko stojí asi výmena rozvodov v auto-servise. Začala mi totiž pri studenom štarte hrkotať asi reťaž a nechcem sa dožiť preskočenia, už iba tá sada stojí viac ako 100€. V autorizovaných servisoch v BA a okolí berú nekresťanské peniaze. Preto sa chcem opýtať prípadne, či neviete aj odporučiť servis na výmenu v BA a okolí.

 

Vopred dik za odpovede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš na mysli, že starý vyjetý olej by se nějak zregeneroval a znovu použil v autě tak to si myslím že těžko. Olej přeci není zas tak drahý. Můj vyjetý olej jsem dával chlapíkovi, kterej si s ním natíral plot jako lak.

 

Omlouvám se, blbě jsem si to přečetl :kol-26:

Editováno: , autor: Fajfy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani ďakujem za odpovede, olej som zachytil do čistej bandasky, dal som na ňom 50 km, takže by to bola fakt smola ho meniť. Rozvody som menil nakoniec za pomoci jedného kolegu a zabralo nám to celý deň, vďaka veľa atypických kľúčov a podobne. Dúfam, že už to meniť nebudem. Cheers.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ak som tomu rozumel spravne, motorovy olej musi byt meneny pri vymene rozvodov? Chystam sa tiez na vymenu rozvodov, zacina mi to chrastit, avsak rozhodnutie necham na servise aby to nebolo nieco ine. Na oleji mam najazdene asi 10tis, km tak rozmyslam ze by som to dal spravit spolu.

 

Dakujem,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte,

 

dúfam, že neporuším žiadnu časť kódexu tohto fóra, ale chcel by som sa opýtať na Vaše skúsenosti, koľko stojí asi výmena rozvodov v auto-servise. Začala mi totiž pri studenom štarte hrkotať asi reťaž a nechcem sa dožiť preskočenia, už iba tá sada stojí viac ako 100€. V autorizovaných servisoch v BA a okolí berú nekresťanské peniaze. Preto sa chcem opýtať prípadne, či neviete aj odporučiť servis na výmenu v BA a okolí.

 

Vopred dik za odpovede :)

 

V BA bacha na autorizovany servis na Trnavskeho ulici. Radsej sa mu zdaleka vyhnut, mam zlu skusenost.

Proti hrkotaniu retaze staci parkovat na neutral, vtedy mi to nikdy nerobilo. 

Cena okolo 200E za vymenu rozvodov sedi, asi tolko som platil ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Fabia I -1,2 HTP   Pekný deň. Asi mi preskočila rozvodová reťaz ,že vraj motor nemá ani tlaky.Čo stojí orientačne výmena rozvodov a nastavenie motora? V Bratislave mi povedali asi 1000 e .

Ak sa nemýlim tak pred rokmi som platil asi 350 ?! mimo Bratislavu.

Môžem poprosiť o Vaše názory.

 -odporúčanie na mechanika mimo BA za rozumnejšiu cenu   

-výmena motora

-alebo ako predať auto v celku na súčiastky a kúpa iného auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...