Přejít na obsah

Odstranění zadního znaku - jiný nápad?


Doporučené příspěvky

Osazuji svoji Fabku (FABIA II před FL, krátká) novými nápisy a logy, Přední znak se mi povedlo celkem dobře vypáčit, bez poškození rámečku. Zadní nápisy (Fabia + TDI) jsem vzal proužkem dámských silonek, naprosto hladce. Znak vzadu se mi ale odstranit nepodařilo žádným ze způsobů. Na netu (a teď nevím, jestli ne dokonce i přímo tady) jsem se dočetl, že znak by měl být pouze přilepený. A to na 100% není. Silonem se mi povedlo jak zespoda, tak zezhora zajet téměř do půlky znaku. Ovšem patrně tam jsou ony dva roztavené hroty, které jsou i na tom předním. Tam ale byl dostatek prostoru pro vypáčení malinkými šroubováčky ze sady n údržbu PC. Zde bych na tuty poškrábal lak. Měl by tedy někdo nějaký typ na bezpečné odejmutí zadního znaku? Je mi fuk, jestli ho zníčím, ten přední jsem také zničil, hlavně aby nedošlo k poškození laku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...