Přejít na obsah

Haldex 5.generace


Pawouk

Doporučené příspěvky

nenosím tieto čísla v hlave , na starých boli chyby a menilo sa čerpadlo do určitého obdobia ale robil som po vyčistení flash bez výmeny a išlo to aj tak

 

ten popisovaný problém sedí presne k chybe v TPI ... 

riešil som raz aj výmenu jednotky ale fakt asi len raz , všetko ostatné sa rozbehalo , dokonca Alhambra nemala flash tak sa vybrala jednotka z nej , hodila do yetiho na vedľajšom zdviháku , ten sa flashol a vrátil do alhambry , všetko fachčí... cigáni španielsky by chceli novú jednotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Mám Scouta, r.v. 2019, 4x4 Haldex 5.gen a poprvé při výměně oleje v Haldexu jsem nevěděl o tom, že kromě výměny oleje by se mělo i vyčistit sítko, které je namontované na elektromotorku s olejovým čerpadlem. Tak jsem si to chtěl nyní při druhé výměně pohlídat, ale v autorizáku mi řekli, že do toho elektromotorku s olejovým čerpadlem nehrabou pokud není problém, a v jiném servisu na Haldex mi zase řekli, že takový úkon neudělají, že když se s tím sítkem pohne a pak se nasadí zpět pohnuté jen třeba o milimetr, že to rozhodí celý Haldex, který může začít vybrovat. Koukal jsem na video zde: Wymiana oleju Haldex 5 gen. Octavia 3 - YouTube  přesně na výměnu oleje a vyčištění toho sítka, a nepřijde mi, že by to bylo nějak složité, že se k tomu tak servis staví :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...