Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
V 21. 9. 2017 na 18:37, jakoubek_ napsal:

Stavajici USB - přiznávám, ze zatím zadne nepouzito, vyuzivam pouze zásuvku na 230V pro ntbk a nabíječku k fotaku,, v kufru pouzivan vystup zapalovace pro lednicku.

20170921_181343.jpg

20170921_181446.jpg

Ahoj, jak připojit nabíječku na notebook či jiný přístroj, když většina má plochý třípólový konektor? Je nějaká redukce na plochý konektor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková redukce není, protože plochá zásuvka je určena pro spotřebiče s malým odběrem a nevyžadujícím uzemnění. Kulatá zásuvka s kolíkem je určena pro spotřebiče s velkým odběrem a vyžadujícím uzemnění. Pokud tedy má spotřebič 3. kolíkovou zástrčku, není tam jen tak z legrace :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zajímavý článek, dobře napsaný.

Ale myslím, že ten domnělý problém s utrápeným akumulátorem zapříčiňujícím odstavení start/stop mohl mít jiný důvod.

A to "vypnutý" start/stop nakódovaným vyšším limitem napětí.

Nasvědčuje tomu i to, že akumulátor byl na zátěžovém testu v pořádku.

Ale pokud jeho výměna pomohla, kdo ví, určitě to nebylo na škodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, LukášCBR napsal:

Líbí se mi vypíchnutí pojmů “mlžící se světlomety” a “utýraná baterie inteligentním dobíjením” v sekci ZÁVADY.
Další plus u mě redaktoři mají za zmínění montáže EFB akumulátorů a AGM pouzde do vozů s NT.

Já NT nemám a AGM akumulátor mám.

Jinak jsem i já řešil uchycení záslepek Isofixu, což mě udivilo, že v článku bylo uvedeno. Až na potřetí mi vyměnili výplně sedadel, ovšem postup předešlých oprav byl na pokyn ŠA. Také mě překvapuje, že se redaktor zmiňuje a tom, že servisy nemají čalouníky, můj ho má, teda alespoň ho tak nazývají a při opravách jsem na něj čekal z důvodu nemoci, takže asi každý mechanik to nedělá. Ale asi záleží na zázemí a možnostech servisu.

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Kdyby někdo sháněl nějaké spotřební díly (filtr, stěrače) narazil jsem na zajímavý (cenově i skvěle hodnocený) eshop www.autodilos.cz.

Třeba top kabinový filtr Mann Filter s aktivním uhlím + antialergický za super cenu 

https://autodilos.cz/autodily/skoda/kodiaq/2.0-tdi-4x4-140kw/filtr/kabinovy-vzduchovy-filtr?productId=452493&bn%5B0%5D=4

 

nebo stěrače Bosch Aerotwin

https://autodilos.cz/autodily/skoda/kodiaq/2.0-tdi-4x4-140kw/cisteni-skel/stiraci-gumicka?productId=312103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

A jaká by podle Tebe byla adekvátní cenovka? Když verze RS, Scout či L&K se bežně pohybují mezi 1,0-1,2 mil, a ty nejdražší jdou za 1,4?  U těchto kusů by se dalo říct, ze je to dost za běžnou u nás prodávanou verzi. Ale zrovna to na toto GT bych nahlížel spis jako na raritu, než na předražený Škodovácký bizár. Kupce si rozhodně najde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 3. 2021 na 7:03, _Denis_ napsal:

Nezlob se na mě, ale to, že běžně Kokodaq stojí nesmysl, neospravedlňuje cenu třeba rarity, ale ještě většího nesmyslu. Ale holt když to někdo koupí.. :rolleyes:

ja mam jen takovy dotaz. Ktere auta jsou ve tride Kodiaqu a s stou vybavou levnejsi? Teda ktere by si mi doporucil?

Editováno: , autor: Bena615
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...