Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Rapid začínal a Kodiak je na tom stejně..jen doufám,že to nehodí podle nového Tiguana..předchozí Superb začínal na necelých 500..

 

Superb nikdy nezačínal na necelých 500 tis. Kč. První generace vyklesala v základu na 619 900Kč. Tam také začla druhá generace, nejníž klesla na 539 900Kč.

 

No a když se budeme bavit o Rapidu, tak ten je už nějakou dobu dražší než v době uvedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě 21 bude strop a v nějakém akčním paketu.Vypadá "velký",myslím,že úspěch mít bude.

Za 500.000 pokud bude,tak to bude "social edition"podle mě použitelná výbava bude atakovat 800.000.

Jinak ta prdel mi připomíná Fabii combi a doufám,že to tak nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě 21 bude strop a v nějakém akčním paketu.Vypadá "velký",myslím,že úspěch mít bude.

Za 500.000 pokud bude,tak to bude "social edition"podle mě použitelná výbava bude atakovat 800.000.

Jinak ta prdel mi připomíná Fabii combi a doufám,že to tak nebude

stačí se podívat na ceny Tiguanu, je to bratr.... 

 

jinak tahat 2,5 tuny za 4 válcem, to ten motor člověk za chvíli oddělá.... to samé na 4 válec 2 tuny hmotnost, to je prostě šílené jak u Volva.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...