Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Mi se obecně nelíbí ten směr přehnaného hranatění. Podle mě by to mělo být v harmonii. Nejsem zastáncem sjednocování typových řad tak, aby nebylo poznat, co je to za model, v tomto je Mercedes mimo, ale jinak jejich design, například zvláště na starším, avšak pořád krásném CLS, je někde úplně jinde a to se člověk nemusí pořezat o každý prolis.. Podle mě tím Škodovky přichází o nápaditost a hodnotu, působí to stroze a lacině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maskovany je vsude,... ve dne vam 2 mesice pred oficialnim predstavenim odhalenej proste jezdit nebude, kdyz ani v tovarne moc odhalenej nejezdi,.. jedinej odhalenej jezdi vecer po Hradecky dalnici, kde jsem ho mohl ja spatrit a nasledne pak muj clanek vysel v redakci na iDNES.cz ;)

 

ve dne ho ale nemaskovanyho necekejte, sla by skodovka sama proti sobe a to rozhodne nechce, dela si reklamu uz tim ze ho bude postupne odhalovat,.. ja pocitam ze jeste tak mesic a nekde volne videt uz bude ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ziza23: .............. Ano, bude, ale furt zamaskovany,.... takze stejne nic,.. ja ho videl bez maskovani, sice v noci a na dlanici ale stihl jsem si ho dostatecne prohlednout,..... ;) 

 

Ptica: ...................... temer bez maskovani ? :D vzdyt je zamaskovanej furt :D jedinyho co neni maskovanyho tak je oplastovani a od dveri nahoru, defakto od oken nahoru ,... jak prolis, kabanova linka a dalsi veci narazniku jsou furt dostatecne zahaleny :kol-47:

 

 

13716157_1055793001179827_8949160957646059878_n.jpg

13754205_1055599171199210_804675589705400245_n.jpg

13697034_1055612327864561_2222678712019801379_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...