Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Tak jsem si dnes odpoledne řekl, že sednu k Photoshopu a zkusím si pohrát s tím pro mě přeplastovaným a zavalitým charakterem Kodiaqa. Jak za mě málo stačí k tomu, aby auto nabylo úplně jiného charakteru, o kterém bych já osobně v takovém případě řekl "ano, je to hezké auto".. ;)

 

Originální podoba:

India-bound-Skoda-Kodiaq-front-three-quarter-revealed.jpg

 

Upravená podoba:

Kodiaq_by_DD.jpg

Editováno: , autor: _Denis_
  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta bílá s těmi plasty je na něj opravdu docela nešťastná.. Obecně mi přijde předek naprosto nesmyslně překombinovaný, proto jsem ho zjednodušil. Nedělal jsem nic extrémního, co by do sériové výroby nešlo, ale jen drobnou korekci toho, co v pohodě Kabaň mohl schválit, kdyby chtěl:kol-142:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, nemáte někdo možnost zjistit výšku kufru od podlahy do stropu u 5-ti místné verze bez, a s mezipodlahou? V ŠA jsem nikde nepochodil, tento údaj je jim neznámý a nikde se neuvádí. Pro mne je hodně důležitý k rozhodnutí zda Kodiaqa objednat nebo hledat něco jiného. Kontaktoval jsem i SM, kde redaktoři jeden kousek testují a taky se na mne vy.... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle nikdy nepochopím... jak si někdo může koupit auto, co ani naživo pořádně neviděl, neseděl v tom, nejel v tom. Hadry přes net Češi kupovat nechtějí, protože si to přece nemůžou vyzkoušet, ale auto, který ani nejde do 14ti dnů vrátit, objednají a pak teprve řeší, jestli je to pro ně vůbec vhodné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Arnie J napsal:

Ateca je hezčí, ale o půl metru menší ;) 

 

Ateca 4363 mm
Kodiq 4697 mm

 

A teď mi ukaž toho půl metru. Vidím rozdíl 334 mm. A ten rozdíl je dle všeho v kufru, protože Kodiaq má větší zavazadlový prostor... papírově. V litrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to třeba řešil zleva zprava, zjišťoval všechny informace, poseděl jsem si v tom na konci října v praze u výstaviště, počkal na první dojmy testerů kterým věřím, atd. No a pak jsem to objednal, protože příští rok cca od června budem potřebovat velký auto a nemuselo by se to jinak stihnout.

 

Jako není to ideální, ale u koncernu stejně člověk ví, co ho čeká ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, janmatejicek napsal:

A všichni určitě víme, jak das auto rádo započítává i rezervu, prolisy v platu a schránky...

Tak jasný, těch 720 koncernových litrů beru s rezervou :D Ale litry nelitry, je to kufr jako kráva, takže konečně nebudu muset při cestách s rodinou hrát tetris ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...