Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Já jsem si tuhle hrál s ceníkem Passatu a je to ještě větší bída. Co si pamatuji, tak: Černá, bílá, základní šedá, šedá metalíza, bílá metalíza, stříbrná metalíza, tmavě modrá, světlejší modrá a hnusná stařecká červeno-vínovo-růžová. Pokud si pamatuji, nic víc. Tak nějak nechápu, proč ta auta nemohou mít klidně červenou Corrida například (Superbu hrozně sluší) a další prostě méně usedlé barvy. Se pak člověk cítí jako šedá myš:mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, luban napsal:

Něco z FB, v kometářích prezentováno jako Škoda Kozyjak :D .
Kozyjak.thumb.jpg.94668e1ddcba90774b39c36e3c782735.jpg

 

před 3 hodinami, jindrous napsal:

Nemá někdo fotku se zástěrkama ?

 

Na toto bych zástěrky nedával ...  :D

Editováno: , autor: Dubl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by někoho zajímalo, tak aktuálně mám na test sedmimístného Kodiaqa Style s 2.0 TDi 110 kW, DSG a v hnědé Magnetic, tak se klidně můžete podívat na tu barvu naživo. :) Přes týden v Praze, o víkendu nejspíš v Tatrách. Jinak samozřejmě až vyjde článek, tak bude plno fotek. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instantní SUV eintopf. To se takhle vezme Kokodák. Okrájí se mu kapota, přední světla, maska a nárazník. A kdo nemá doma v ledničce Kokodáka, ať tam vrazí multipack Tiguanu. Vzadu se ostrouhá nárazník, špetka změn v těch světlech a kdo má rád, může upravit i páté dveře. Vytáhneme přístrojovku a nacpeme místo ní nádivku z Leona. Krátce osmahneme, ozdobíme jinými koly a servírujeme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...