Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

V týdnu jsem jel v sedmičkové řadě BMW a dělalo to taky. Tak si asi příště koupím Japonce když ty němčouři nic neumí. Vlastně ne Honda mi to dělala taky. Tak snad Francouz? No tchýně má Renaulta tak jsem to šel vyzkoušet a co by jste řekli? Měl ho tam.

Editováno: , autor: Machura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako považuji to u auta za skoro 900 za docela velký provar. No ale co už teď, vracet to kvůli takový blbosti nebudu. Víc mě štve, jak moc to na 18" kolech drncá (je to 1.4 předokolka bez DCC). Čekal jsem tedy větší komfort na pneumatikách profilu 235/55.

Editováno: , autor: Arnie J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, co už teď. Příště takovou chybu neudělám, abych si koupil škodovku :D 

 

Každopádně díky za potvrzení. Já ještě někam skočím zkusit ty 17", jestli by to aspoň částečně nepomohlo, a když to bude plus mínus stejné, tak už na to dlabu.

Editováno: , autor: Arnie J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2017 na 16:20, Arnie J napsal:

Jako považuji to u auta za skoro 900 za docela velký provar. No ale co už teď, vracet to kvůli takový blbosti nebudu. Víc mě štve, jak moc to na 18" kolech drncá (je to 1.4 předokolka bez DCC). Čekal jsem tedy větší komfort na pneumatikách profilu 235/55.

 

No jo koupit si nevyzkoušené auto jen podle fotek za míč to je přece kauf !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel první dojem je jedna věc, druhá věc jsou odlišnosti konkrétních verzí. Od horších a lepších sedadel přes podvozek (Ateca i Karok jdou ve šlépějích OIII a nemají mio 4x4 víceprvek) až po chování na silnici podle převodovky a motoru. To se ale člověk v recenzích prakticky nedozví, protože pořádná recenze prakticky není. Jen se furt omílají otisky na skledněných displejích a subjektivní dojmy ze vzhledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...