Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Já tedy rozměry nestudoval, ale tady mi rozdíl velikosti přišel markantní.
Ale ono to není důležité, to spíše k tomu, že jsem od začátku říkal, že mi to auto přijde překvapivě malé. Jinak každá třída má své zákazníky, takže v tomto ohledu "na velikosti opravdu nezáleží" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den, chtěl bych se zeptat majitelů, zda-li je v novém voze z výroby výstražný trojúhelník popř.lékárnička nebo si museli tuto výbavu sami dodat. A dále pak jestli je k navigaci Amundsen dodávána i SD karta s mapovými podklady jak se píše v návodu. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lékarničku chápu. Myslel jsem že ten trojúhelnik z důvodu rozměrů,aby se dle brožury vešel tam kde se s jeho uložením počítá by mohl být součástí vozu. U dvou Oll co jsme kupovali vždycky byl. Co se týká SD karty tak mi zatím prodejce nepotvrdil,že je k vozu když jsem se ptal jak to s ní je.Ale co jsem četl návod,tak bez SD karty asi navigace nebude mít mapové podklady nebo se pletu? Budu kupovat nové auto od prodejce,které si konfiguroval prodejce tak se chci ujistit,že dostanu k vozu vše co tam má být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit havroshův příspěvek ohledně povinné výbavy. Já ji dostal jako pozornost prodejce. SD karta k Amundsenu je součástí, ale sousedka na ni čekala další týden než dorazila. Čí chyba způsobila to zpoždění nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...