Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

V 24. 10. 2022 na 7:35, kozakm napsal:

https://dfens-cz.com/gerontoplan-skoda-kodiaq-2-0-tsi/

Dobrý den. Do tohoto fóra jsem nikdy nepsal, vždy četl, ale po přečtení slohu od pana kozakm, tak něco napíšu. Jak se říká sto lidí, sto chutí.. Zřejmě škodovák a vyhozen.. Máte služebáka a ještě Vám nevoní.. Tolik negativa na autko od inženýrů z Boleslavi, to jsem ještě fakt neslyšel.. Mám také už tři roky Kodiaqa, klasiku 110kW 2.0TDi v manuálu a jsem s ním velmi spokojen. Pracuji v Hyundai Nošovice a stejně jsem si koupil ten oný drahý Kodiaq. Jsem z toho Vašeho článku tak znechucen, že vlastně nevím, co mám psát.. Příště si zažádejte o Dacia Duster, třebas..

Pěkný den a hodně dobrých - ujetých kilometrů.

Roman

Editováno: , autor: fluxar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, fluxar napsal:

Dobrý den. Do tohoto fóra jsem nikdy nepsal, vždy četl, ale po přečtení slohu od pana kozakm, tak něco napíšu. Jak se říká sto lidí, sto chutí.. Zřejmě škodovák a vyhozen.. Máte služebáka a ještě Vám nevoní.. Tolik negativa na autko od inženýrů z Boleslavi, to jsem ještě fakt neslyšel.. Mám také už tři roky Kodiaqa, klasiku 110kW 2.0TDi v manuálu a jsem s ním velmi spokojen. Pracuji v Hyundai Nošovice a stejně jsem si koupil ten oný drahý Kodiaq. Jsem z toho Vašeho článku tak znechucen, že vlastně nevím, co mám psát.. Příště si zažádejte o Dacia Duster, třebas..

Pěkný den a hodně dobrých - ujetých kilometrů.

Roman


To se obávám, že jste znechucen na špatném místě, neboť já jsem ten článek nepsal. A jinak jo, D-Fens už není, co býval. Tohle třeba je o hodně vtipnější: https://dfens-cz.com/jak-vylepsit-octavii-iv-na-octavii-iii/

Editováno: , autor: kozakm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Co se týče výbavy, došlo ke sjednocení a ve výsledku k mírnému zdražení. Nelze už objednat Canton. Side assist a elektrická sedačka spolujezdce a ventilace je už jen u stupně RS.

Ve Sportlinu už je i Columbus v základu. DCC kromě RS za příplatek 25t. Vyhřívané zadky jsou také jen u RS či v Klima paket premium, kde je spací packet a 3zonova klima za 25t.

 

Když porovnám s L&K, který jsem objednal na začátku ledna, tak to beru asi jako výhru. 

Ceník zde: https://www.skoda-auto.cz/_doc/154e27e5-c319-48ec-a209-665f4eecb597

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
V 20. 1. 2023 na 6:00, Lukas102 napsal:

Tak tu máme nové ceníky a celkem zajímavé změny u Kodiaqu.

Škoda už nenabízí výbavu LK,  nelze objednat diesel 110 kW, dvoukolku lze koupit jen s 1,5 tsi a všechny vozy jsou už jen s DSG.

 

Zaujímavé, že na SK sa to stále dá v pohode objednať (ale na druhú stranu, nemáme možnosť objednať si Sportline Exlusive, Style Exlusive a ani RS Challenge).  🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Čus,

 

vzal jsem skladovku Kodiaq 147 kw LK přítelkyni. Až doma jsem si všiml, že při otevření dveří auto nemá takové ty šikovné plasty co se vysunou a chrání ostatní dveře to bylo za příplatek? Stejně vozu v zadu chybí roletky stínící. To bylo také za příplatek?

 

Jinak teda jsem dnes ujel 330 km a musím říct, že jsem velmi mile překvapen. Auto je rychlé, pohodlné, tiché. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...