Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Arnie J napsal:

Jako není to ideální, ale u koncernu stejně člověk ví, co ho čeká ;)

 

Tak ten byl dobrej. U koncernu v posledních letech netušíš, co čekat. Neříkám, že Kodiaq je špatná volba, ale jít do úplně nového auta, které nebylo nikde otestováno? To bych raději volil Tiguana, který již nějaký ten pátek jezdí po cestách, prošel několika verzemi, mají vše relativně otestované a nesype se to po 160 tisících kilometrech.

 

Ten rozdíl v kufru nebude tak markantní. Psa tam dostaneš i za předpokladu, že to bude ČSV nebo nějaká lajka. Děti se vlezou už i do Rapidu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale o tom, jak velký kufr mi stačí, si raději rozhodnu sám :D S Tiguanem bych si skoro vůbec nepolepšil oproti tomu, co mám teď.

 

(jen pro info, já byl vždycky odpůrcem "převážení vzduchu", tj. např. kombíků pro lidi co je vůbec nepotřebují... ale teď ten kufr fakt potřebuju, aspoň než se zbavíme kočárků :) )

Editováno: , autor: Arnie J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč má každej potřebu poučovat lidi jak mají jednat správně? :D Kdyby si to nikdo neobjednal aniž by to viděl naživo, tak žádné mouchy nezjistíte, takže nechte lidi dělat to co chtějí a pak si tady počkejte na první dojmy a vjemy ;)

A držte se základního pravidla: nehaž všechny do jednoho pytle, každý má jiné potřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Sabiza napsal:

 

Tak ten byl dobrej. U koncernu v posledních letech netušíš, co čekat. Neříkám, že Kodiaq je špatná volba, ale jít do úplně nového auta, které nebylo nikde otestováno? To bych raději volil Tiguana, který již nějaký ten pátek jezdí po cestách, prošel několika verzemi, mají vše relativně otestované a nesype se to po 160 tisících kilometrech.

 

Ten rozdíl v kufru nebude tak markantní. Psa tam dostaneš i za předpokladu, že to bude ČSV nebo nějaká lajka. Děti se vlezou už i do Rapidu. :D

sory ale to co pises sou hlouposti,jak vis ze kodiaq neni spatna volba kdyz pises ze netusis co cekat?a tvrdit ze tiguan se sesesype po 160tis km je dalsi mystifikace jak blazen :D kdo ti to garantuje?ty?a navic je to taky koncern takze zase netusis co cekat :D navic tiguan je spis auto pro zenske :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasavice.. No i když se mi ten Kodiaq v podobě, v jaké je nelíbí, aspoň u mě vzbuzuje nějaké (ač v tomto většinou bohužel negativní) emoce. Živé setkání s Atecou mi potvrdilo dojem z fotek - ošklivé to není, ale pro mě je to naprostá šedá myš bez jediné kapky emoce. Prostě "hm, auto". Když už bych chtěl, kdoví proč, tento segment, bylo by to těžké hledání..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoumal jsem ho z hlediska umístění 3 dětských sedaček a podle fotek výsledek nic moc. Ještě čekám na vlastnooční prohlídku na konec února.  Na všech foto má Izofix jen na dvou krajních sedačkách prostřední řady, vzadu nevím, ale i kdyby tam byl nebo šel objednat, pořád bych musel při sklápění sedadla pro přístup do 6. a 7. místa jednu sedačku vyndavat. Třeba Touran má 3 plnohodnotné sedačky, prostřední malinko užší, ale s třemi izofixy. To je podstatně praktičtější řešení. Jinak se mi celkem líbí, ale ty mlhovky takto vysoko mi stále nesedí.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...