Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

před 52 minutami, dick napsal:

Nepřeháněj, máme doma kupu škodovek, teda bez těch problematických Tsi. Ale také Kiu a je to auto úplně v pohodě a není jedinný důvod ji před škodárnou ponižovat, to jsou jen bláboly zatvzelých strýců co ji dlouhodobě nezkusili užívat. Narozdíl od zánovních kusů ŠA jsem na ní za dva roky ještě nic nereklamoval, jinak na sráč kus narazíme všude. Takže jako škodovkář bych byl na Kodiaqa velmi natěšen, kdyby k tomu mělo dojít, ale na ty zbytečný a nepodložený kecy kolem Korejců jsem docela alergický, i když ta jejich debilní reklama je nechutná ;)

 

Já tam mám to kouzelné slovíčko OBČAS zanadává více :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, ok ten jeden prispevek jsem smazal, ostatni souviseji s tematem. Stringo tam ma ovsem tez jeden souvisejici se mnou uplne mimo tema. Tedy je treba merit stejnym metrem obcas. Pak si i toto smaz. Dekuji za pozornost a pochopeni s pranim hezkeho noveho roku Vam vsem bez ohledu jestli se Vam Kodiag libi ci nikoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co neumi googlit....:Dna videu v mlhovce byla vysrazena vzdušná vlhkost z Malorky ...přejezdem do našeho klimatu a po ohřáti vnitřního objemu vzduchu ledkou po zapnutí se to uvnitř mlhovky bohužel srazilo na skle...ano další duvod může být bohužel i chyba světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, to jsou zvasty o tech mlzeni svetlu teda :D:D:D .... pokud jsou teda svetla spatna, tak to jsou pak tim padem vsechny svetla vyrobena uplne spatne ;)

To takhle treba klasicka fyzika ? rika vam neco vzdusna vlhkost ? zarovka vydava vetsi teplo nez ledka ? ..... porovnejte starsi svetla a ninejsi svetla.

Ty svetla zabiraji velkou cast vyplne v motorovem prostoru a jsou tudiz slozitejsi a vetsi nez puvodni svetla.

Proste tomu tak je a hotovo. Fyzika furt existuje a kor kdyz je takovyhle pocasi ;)

 

To ze auto prijelo z Malorky a proto tam je vlhkost, tomu opravdu neverte :D na Malorce bylo okolo 15 - 18 stupni a tady bylo cca 10, takze tak velky teplotni skok to opravdu neni, takze zase vsechno Jakubovi neverte :D

 

AD PRAHY a KOLA: .......... prahy a kola jsou z orig. prislusenstvi pro Kodiaq ktere vyjde v ruznych ,,vlnach" behem roku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, udělali jste si tady z toho tématu žumpu. Žumpa ovšem nepatří do seriozní části našeho fora. Takže jsem ji přesunul do hospody. Žvaňte si tady jak je vám libo. Úpadek tohoto tématu je dána "úrovní" příspěvků (či spíše jejich autorů). Skutečně skvělá vizitka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...