Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, stanmar napsal:

No jestli je to terén ve kterým jezdí Lukason:D...

 

...... Hele ano, tam by jim to stacilo, to souhlasim :D 

 

 

před 3 minutami, Jan R. napsal:

Business nebo stříbrná

 

a kdyz by byla moznost tak bych volil bud Corridu a nebo Jungle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,  protože na cestách pořád nic, nedalo mi to a dnes jsem po cestě navštívil Hellera v Ostravě, abych se podíval jak na O3 FL, tak na Kodiaq. Dojmy z OIII jsem napsal do příslušného tématu, nyní ke Kodiaqu.

Za mě je až překvapivé, jak strašně stejně to auto působí v reálu a na fotkách. Tedy alespoň designově. Oproti O3 FL, teď bez ohledu na to, že SUV segment nesnáším, proti Kodiaqu nic nemám, možná až na ten název. Proto to nemyslím nijak vědomě zle a nikomu svůj názor nevnucuji, ale to auto je tak strašně obyčejné, až jsem byl sám překvapen. Nevyznat se v autech, tak ho bez povšimnutí obejdu, strašně nenápadné - pro někoho je to možná dobře, já jsem ale čekal, že to ve mě zachová aspoň nějaký dojem.

Zadní část normální, na pohled jako bych ji znal, ne ošklivá, ne krásná, prostě normální. Když jsem byl vedle auta, byl jsem hodně překvapen tím, jak malé to je. Opravdu souhlasím s názory, že je to jen nafouknutý kombík. Nekoukal jsem se na specifikace, podle nichž je to docela jasné, ale tak nějak jsem očekával, že bude auto stejně vysoké jako já (180), ne, že bude pocitově o dost nižší. Ani délka mi nepřišla nijak velká (asi poměrem k výšce), pro mě fakt překvapení.

No a předek. Asi budu kamenován, ale upřímně? Ještě horší, než na fotkách. Za mě udělal Kabaň 2 auta, která jsou po krásném Superbu zepředu nekoukatelná. Možná to dělala ta barva (bílá), která se na to auto absolutně nehodí, ale to moře plastu, k tomu docela malá světla.. Pomyslná snaha o mohutnost, která se k tomu autu jako celku ale vůbec nehodí.

 

Takže kolem a dokola. Neuráží mě to, ale kupovat si něco zrovna z tohoto segmentu (nehrozí), touto cestou se nevydám..

Editováno: , autor: _Denis_
  • Pozitivní 1
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, cosby napsal:

Já byl také dnes zhlédnout OIII Face a Kodiaq a ..OIII Face-tak jako se mi nelíbila tak se mi líbí a Kodiaq ne.Jak jsem již říkal dříve,znouze cnost postavené SUV,z bohu kopírace Jeepu.Hezký bude Yeti

souhlas, protože bude blízký Seatu Ateca a ten se mi moc líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denis si sice stěžuje pořád a na všechno, ale co napsal, je z velké části pravda. Bez jakéhokoli podtextu Kokodák není Range Rover a z přední partie je snaha o mohutnost opravdu docela úsměvná. Z ostatních stran je to není nijak arogantní a na nic si to nehraje. Zvýšené combi, možná pro řadu lidí jediná zkousnutelná variace na téma "SUV".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, bojler napsal:

Denis si sice stěžuje pořád a na všechno, ale co napsal, je z velké části pravda. Bez jakéhokoli podtextu Kokodák není Range Rover a z přední partie je snaha o mohutnost opravdu docela úsměvná. Z ostatních stran je to není nijak arogantní a na nic si to nehraje. Zvýšené combi, možná pro řadu lidí jediná zkousnutelná variace na téma "SUV".

no range rover evoque je peckovy z venku,vevnitr zklamani u kozaka to bude mozna opacne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravujem toho kto to vymyslel, normalne mi pokazil radost. Som ochotny pockat aj 32 mesiacov, ale preco si nemozem objednat taku farbu, ako sa mi paci??? Nechapem naco maju tuto farbu na stranke, ked sa objednat neda. Najskor som si myslel, ze je to iba chyba slovenskej verzie stranky, ale oni to tam maju stale aj v ceskej verzii - http://www.skoda-auto.cz/models/kodiaq/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mas pravdu, som ochotny pockat 32 tyzdnov, nie 32 mesiacov :-). A ano bol som dnes u predajcu a ten mi ukazal pokyny zo skodovky, v ktorych je napisane, ze vyroba hnedej mato konci v 21. tyzdni a ze do vtedy ju urcite nestihnu vyrobit, ak sa objedna teraz. Predajca ma upozornil, ze skodovka tu objednavku tym padom zrusi, lebo nie je v sulade s ich pokynmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som ho konecne videl nazivo ... sice len zvonka - stal u obchodaku na parkovisku ..... nuz bol v bielej farbe a polepoch s reklamou a teda co sa tyka exterieru ziadne wow sa nedialo. az velmi som bol prekvapeny ako subtilne posobi nazivo. v bielej predok fakt nic moc a ani tie zadne svetla nevyzeraju bohvieako, karoseria fakt ze zvyseny kombik a teda dlha a uzka ...... interier som videl len cez okno bol vo fullke velky display a alcantara-koza sedacky, za oknom posobil fakt luxusne. .... takze prve dojmy nazivo zmiesane ;(

proste nenadchne ale ani neurazi ... mozno v niektorom tmavsom odtieni by posobil podstatne lepsie ..

 

ked nad tym rozmyslam proporcne mi pride skor ako volvo xc60 nez napr. sorento alebo grand santafecko

Editováno: , autor: LUKY-007
Oprava preklepov pri pisani z mobilu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...