Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, DavidSK napsal:

Keď verí celý svet Slovensku ( v Bratislave sa vyrába http://sk.volkswagen.sk/sk/produkty_a_produkcia.html ), tak budúci majitelia Kodiaq-u, môžu a aj budú veriť Ukrajine, nie?

No neviem, neviem... So slovenskymi, ceskymi a ani nemeckymi autami ziadny problem nemam. S ukrajinskymi to ja osobne uz vidim trosku odlisne. A to hlavne teraz, ked je ta krajina poznacena vojnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, sk0d@ napsal:

Presne, Eurocar ma tolko certifikatov kolko je treba. Mozu sa presunut aj na Mars, a ti co pochybuju na (do) Venuse.

 

Certifikáty jsou jen vtipný papír bez žádné hodnoty. Dneska ISO a další blbosti dostává každá firma, která umí správně vyplnit papíry. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, pojďme se společně podívat na to, jaké certifikáty má Škoda, resp. VW ve své fabrice na Ukrajině a veřejně je přiznává.

 

Dle oficiálních stránek Škoda Auto, má Solomonovo následující:

Výborně, dva certifikáty, které musí mít dneska každá fabrika, aby dostala kšeft. A dál? Mají certifikát, který vydává VW nebo snad něco více? Já jen, že mluvíme o certifikacích, tak bych rád věděl i o těch dalších, které jsou užitečné a nedají se získat tím, že pár lidí podepíše papír o bezpečnosti práce a o tom, že training department vytvoří dva dokumenty, které popisují výrobu automobilů z pozice dělníka na páse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nechcem znevazovat pracu Skodovky, zaujimam sa o to cisto z mojho pohladu ako potencialny kupec Kodiaqu. Kazdopadne by ma zaujimalo, co presne sa vyraba na Ukrajine? Budu tam montovat vsetky vybavy a pre vsetky regiony? Alebo to maju nejako podelene? Ja som napriklad zo Slovenska a zaujima ma vybava Style. Kde to vyrobia, ked si to teraz objednam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, a vseobecne VAG nie je povinne nejakemu Sabizovi poskytovat interne dokumenty ohladom auditov joint venture, OEM atd. Tebe staci vediet ze to je kontrolovane.

Takže dle všeho žádné další „certifikáty“ neexistují. Kdyby existovaly, Škoda by je vynášela až do oblak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zatím potkávám pořád jen 2 barvy - bílé a červené. Ani jedna mu nesluší.

Viděl jsem pak různé barvy (z hlavy si pamatuji jen kapučíno) na kamionu, ale tomu jsem moc pozornosti nevěnoval.

Upřímně nevím, jaká barva by na to šla nejlépe, no bílá je fakt krize..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás se objevila lava. Asi to není zrovinka nejhorší, ale nějaké nadšení se nekonalo. Červenou jsem také viděl naživo a ta vypadala myslím dobře. Jenže tu zrušili. Jestli tam nemají ty nudné barvy schválně. Možná by stačila i jedna barva v ceníku.

Editováno: , autor: signoflife
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, _Denis_ napsal:

Jinak zatím potkávám pořád jen 2 barvy - bílé a červené. Ani jedna mu nesluší.

Viděl jsem pak různé barvy (z hlavy si pamatuji jen kapučíno) na kamionu, ale tomu jsem moc pozornosti nevěnoval.

Upřímně nevím, jaká barva by na to šla nejlépe, no bílá je fakt krize..

 

Najlepsia bola jednoznacne hneda mato, ale tu zrusili :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...