Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>
schimmer

Škoda Kodiaq

1 586 příspěvků k tomuto tématu

U mě to vrže i při běžném otevírání a zavírání. Nijak zvlášť mě to neobtěžuje, jen to hlásím, abyste věděli :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

mne madlo povrzavalo aj u sucasnej fabie.. neviem, co sa presne po roku stalo, ci si plasty sadli, ale vrzganie je prec

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chacha, bridilove. Uz maji modifikaci. Ja na debilni madlo prisel po druhe jizde v Kodiaqu. Nevim jak to testujou. No jak, na zakaznicich.

4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No co. Na OIII si k přednímu sklu lepíme plasty, aby nad 120kmh nedrnčely a tady se naopak rovnou odstraňují.
Může být daleko hůře.

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 20 hodinami, Petrrr napsal:

Chacha, bridilove. Uz maji modifikaci. Ja na debilni madlo prisel po druhe jizde v Kodiaqu. Nevim jak to testujou. No jak, na zakaznicich.

Neprijde mi to nikterak ponizujici ci spatne. Je to u vseho a u vsech automobilek.

Takze v tom nevidim takovy problem.

Problem je v tom ze jsme Cesi a kazdy druhy pracuje ve Skodovce nebo pro skodovku. Pak to toiz vypada ze nejvice problemu ma prave skodovka ;)

Ovsem omyl :)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mno nevím, nevím mě sice madlo u OII taky povrzává, ale to až po 6 letech provozu. Kodiaq stojí jednou tolik a dělá to už od začátku. To by mě docela štvalo.

3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

klasické dětské bolesti každého nového vozu.

Dnešní auta už se nedělají v takové kvalitě jako dřív a to platí bez rozdílu pro všechny značky.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se