Přejít na obsah

Vaše spotřeba


hollywood.2

Doporučené příspěvky

S 1.2 TSI (EA111) sa dá ísť s priemernou spotrebou aj cez 8 litrov, ale treba rozlišovať že akým štýlom. V meste teraz v zime aj ja jazdím so spotrebou cez 7 litrov, ale je zima, idem krátke trasy (5-9 km), idem svižne, dosť veľa stojím. Naopak, v lete cez víkend jazdím aj za 5 litrov. Chrochták má výhodu v tom, že pri trochu svižnej jazde sa mu nezačne spotreba ihneď rapidne zvyšovať. Preplňovaný benzín je na toto citlivejší. Ale treba si zrátať, že po koľkých kilometroch sa vráti kúpa naftového motora a či je naftový motor na daný spôsob prevádzky vôbec vhodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

S 1.2 TSI (EA111) sa dá ísť s priemernou spotrebou aj cez 8 litrov, ale treba rozlišovať že akým štýlom. V meste teraz v zime aj ja jazdím so spotrebou cez 7 litrov, ale je zima, idem krátke trasy (5-9 km), idem svižne, dosť veľa stojím. Naopak, v lete cez víkend jazdím aj za 5 litrov. Chrochták má výhodu v tom, že pri trochu svižnej jazde sa mu nezačne spotreba ihneď rapidne zvyšovať. Preplňovaný benzín je na toto citlivejší. Ale treba si zrátať, že po koľkých kilometroch sa vráti kúpa naftového motora a či je naftový motor na daný spôsob prevádzky vôbec vhodný.

 

U řady 211 už ten motor není na styl jízdy tak náchylný jako předešlá 111...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vaše spotřeby vám závidím... Dnes jsem se koukal na ø spotřebu a mám 8,8. Ale je pravda, že teď Octu brousím je na krátké trasy po městě. No, auto mám teprve pár dnů a jízdní styl si asi musí sednout. Už se těším, jak se s ní o víkendu projedu z Ostravy do Olomouce a zpět:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vaše spotřeby vám závidím... Dnes jsem se koukal na ø spotřebu a mám 8,8. Ale je pravda, že teď Octu brousím je na krátké trasy po městě. No, auto mám teprve pár dnů a jízdní styl si asi musí sednout. Už se těším, jak se s ní o víkendu projedu z Ostravy do Olomouce a zpět:-)

 

Tak ono se asi nedá uplně srovnávat Rapida a mnohem těžší Octavii se stejným motorem ne ?

Editováno: , autor: speKtis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Rapid Spaceback 1.2TSi - 81kW. V pátek jsem vyzvedl nové auto. Dnes výlet s přítelkyní a mimčem za rodičema.

Cesta celkem cca 120km. 

 

Cesta tam - řídila přítelkyně 5.1l. Cesta zpět jsem řídil já viz Swing 4.8l. Smekám na to, že má motor najeto ani ne 200km krásný.

 

 

96m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, neberte to tak, z mám takovou spotřebu pořád. Delší trasy jezdim kolem 5,3 l/100 km, dálnici podle podmínek od 6,5 - 7 l.

Moc motor nevytacim, ma zatah od 1500 ot/min.

A průměrnou rychlost v tomto případě jsem uvedl = 66km/h

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...