Přejít na obsah

Columbus si občas nepamatuje poslední přehrávané místo


Doporučené příspěvky

Mám v Yetim origo Columbus a občas (nepravidelně) se stává, že si po vypnutí rádia a zapalování pak nepamatuje místo posledního přehrávání z USB disku. Mám tam spousty adresářů a dlouhé přednášky a je to otravné 1x za 2-5 dnů znovu hledat, kde jsem posledně přestal. JInak vše funguje OK, ale todle je fakt nepříjemné. Nepodařilo se mi vysledovat žádnou souvislost s čímkoli. Víte někdo, co s tím? Máte podobnou zkušenost? Díky za nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mas za verziu Firmware? Ja mam aktualne 5218 a bez problemou. Najnovsia je teraz 5230 a v blizkej buducnosti bude 5238. Ja nemam ziadny problem s prehravanim hudby. tiez musis mat navedomi, ze ak mas vela podadresarov tak to nemusi fungovat ako by to malo. v manuale to je niekde pisane ze by sa tam nemal prekrocit velky pocet podadresarov. Na tvojom mieste by som znizil pocet adresarov aby to bolo pre Columbusa vyhodnejsie hladat a pre teba tiez. v skratke  skus si preorganizovat USB disk na mensi pocet adresarov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podrz tlacitko SETUP nejakych desat sekund a sa dostanes do skryteho menu a zajdes si na tretiu polozku v cestine neviem ako to bude na mojom to je to v polozke "Informacion de la version" a ak mas aktivovane skryte menu tak bez pustenia SETUP pockas dalsich 5 - 10 s a zajdes do skryteho menu rozsireneho. 

 

Aktualizovat ti to mozu bud v servise alebo si to urobis sam. Nie je to moc zlozite akurat musis vediet aku mas verziu Columbusa A - B - C - D -kovu a podla toho najst firmware ku tvojej verzii. V ktorom roku si kupoval Columusa, Ja ho mam z 2011 a je to C-kova verzia s LED displayom. Neviem ci sa tu mozu publikovat externe odkazy na ine stranky kde sa da najst software aj mapy tak to tu radsej nenapisem. Soft sa napali na CD alebo na DVD (firmware 5218) mi z CD-cka daval errory. A potom ho tam len supnes a pockas tak 40 -45 minut a mas to hotove. Este je to potom treba nakodovat. Od verzie 4120 je potrebne kodovanie s VAG-COM.  Mas aj hlasove ovladanie na tom tvojom Colombusovi? 

 

vid nahlad: 

 

Editováno: , autor: floro0907
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zkusím. Hlasové ovládání mám, akorát jestli bude potřeba znovu zadat kód, tak ten nemám. Kupoval jsem auto z předáděčky na Jarově a žádnou dokumentaci k rádiu mi nedali.  Dát to do servisu, aby to aktualizovali? Před časem jsem se na to ptal a řekli mi, že je třeba koupit origo CD za cca 6000. To se mi moc enchce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kod  by ti mali dat zadarmo v servise. ak si auto legalne kupil aj s radiom tak zajdi do servisu nech ti daju kod. Nieco precitaju z auta poslu informaciu do Nemecka a odtial im posielaju kod k navigacii. Robia to koli tomu ze sa dost kradnu tie navigacie. Mne to tak povedali ked som potreboval kod na Amundsena aby som ho mohol predat. Neplatil som nic za to. 

Ak mas hlasove ovladanie by si mohol mat verziu okolo 38xx alebo vyssiu. 

Editováno: , autor: floro0907
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...