Přejít na obsah

Kola, disky


SUP1

Doporučené příspěvky

Mám dilema, jaký kola mám hodit na léto

Ty na autě jsou neorigo na zimákách, ale v lepším stavu než ty originály vedle

Mám objednané nové letňáky. Co byste dali na léto? Originály nebo neoriginály? Které se Vám líbí více?

(ty origo jsou umyté, ale lehce poškrábané jedno kolo obrubníkovým syndromem, na autě jsou neumyté momentálně na zimákách, ale jsou v TOP stavu, jen jsou špinavé)

Rozměry kol jsou naprosto stejné, obě 16palců na pneu 205/55 R16

Foceno telefonem, na kvalitu nekoukejte

post-79770-0-36681400-1366390460_thumb.j

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je vidět jednoznačnost názorů. Takže origo jdou na léto. Mě to prostě cukalo a byl jsem nerozhodnej, hlavně kvůli stavu jednoho ubrubníkem poškozeného kola. Ale nic tragického, takže je rozhodnuto.

Opískování za 2tis je super cena. O tom popřemýšlím

Jinak díky za názory díky kterým vyhrály originály a klidně dál pište, kdo máte jaké hliníkáče a fotky by určitě neuškodily, docela mě kola zajímají, protože je to hlavní image auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Jaké liťáky se hodí na léto kromě origo (myslím tím vzhledově)? Díval jsem se na témata ve Váš Superb a ti, co tam mají jiné kola než origo - nic moc. Spíše bych to viděl na nějaké se širokými paprsky nebo Bentley :D Ale za tu cenu si můžu koupit eReSo :D

Už teď přemýšlím a vybírám. Říkal jsem si, že bych tam hodil 17''. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já viděl na jedničkovým, a vídám celkem často i na jiných z dvojového Themista 18" a je pravda, moc to mému oku nelahodilo, při tom jsou to celkem pěkný kola, ale na jedničkového moc nejdou, to můj názor. Co si myslím tak by na jedničkovým mohli dobře vypadat z dvojky L&K 18" Sirius.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo neví o někom, kdo má kola ze SUP II (např. LUXON 18" ET 46) na SUP I?

Jedná se mi o o jakými podložkami to řešit a zda do toho jít nebo volit jiné kola s vhodnějším ET?

Dík

PS: Počítám se snížením (aby někdo nemluvil o traktoru :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jelikož origo ET na jedničkovém supu je 35  dvojka má 46 jak píšeš tak abyses dostal na úroveň jedničky tak potřebuješ 1cm podložky.Tím ale samozřejmě nedocílíš toho,abys měl kola zároveň s blatníkem.Takže za mě určitě min 20mm podložky.Spíš 25mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se..nějak se mi spojil odkaz s dalším textem. Já sem naměřil 55mm, ale u těch co sem našel je psancýh 50mm. Když sem se díval na starý, který taky mají v nabídce, tak maj udávaný dva průměry: vnitřní průměr 50mm, vnější přůměr 55mm. 

 

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5ja601151fod-krytka-stredu-kola-se-znakem-skoda-oe-19744.html

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6u0601151l-krytka-stredu-kola-se-znakem-skoda-oe-3660.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...