Přejít na obsah

Kola, disky


SUP1

Doporučené příspěvky

Ještě mám jednu otázku: Pokud máte 17" jaký rychlostní index máte? Ve velkým TP je uveden Y(300 km/h) což je  podle mě blbost, když je v TP uvdedená nejvyšší rychlost 205. Já sem koupil Véčka s váhovým indexem 94 a v TP je uvedenej 91. Už u 16" mi přišlo divný kupovat index W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď mám myslim náhodou Y, ale loni jsem měl W, podle mě by stačilo i V, ale oni ty 225/45 se ani s nižšim indexem snad nedělaj, jediný, co jsem někde viděl je, že pokud máš nižší index, třeba H, tak by jsi měl mít na viditelnym místě od řidiče kolik max můžeš jet, ale to by bylo asi jen pro megahnidopicha kdyby to řešil, kór když je napsaná rychlost 205 max

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předně pokud už se rozhodneš pro nějakou značku tak pohlídej ať je vyrobena v Evropě.Já měl třeba Dunlop made in Japan a byl jsem s nima hotov během 15tkm.Záleží na směsi to je jasné.Za mě je top michelin a i teď ho na autě mám,ale je jasné,že je to cenově někde jinde.Někde jsem četl recenze na vredestein a dopadly dobře takže celkem záleží na tobě kolik do toho chceš dát.To je prvořadé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim pánové... Mám dotaz ohledně pneumatik na léto. Doteď jsem používal gumy s rozměrem 225/45/r17. Teď musím koupit nové a uvažuji o změně s rozměrem 225/50/r17. Máte s tímto rozměrem na supu nějaké zkušenosti? Změní se mi nějak vlastnosti vozu na cestě(stabilita,řízení,atd)? Budu mít problémy s stk? O těchto pneumatikách uvažuji protože cesty v čr nejsou moc ideální a myslím si že auto bude víc pohodlnější. Používám tyhle lítá kola: https://eshop.skoda-auto.cz/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=10001&productId=1100000000080305&langId=-11&parent_category_rn=70000000007

Děkuji za vaše názory. Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...