Přejít na obsah

Kola, disky


SUP1

Doporučené příspěvky

tak jelikož origo ET na jedničkovém supu je 35  dvojka má 46 jak píšeš tak abyses dostal na úroveň jedničky tak potřebuješ 1cm podložky.Tím ale samozřejmě nedocílíš toho,abys měl kola zároveň s blatníkem.Takže za mě určitě min 20mm podložky.Spíš 25mm

Díky za info. Moc se mi na něj nechtějí dávat podložky a natož 20 mm. Kdybych dal ET35 18" a auto decentně dolu -35mm, tak to nebude taková hrůza doufám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Moc se mi na něj nechtějí dávat podložky a natož 20 mm. Kdybych dal ET35 18" a auto decentně dolu -35mm, tak to nebude taková hrůza doufám :)

Hrůza to nebude,ale pokud bys udělal snížení tak to bude markantnější než kdybys to nechal tak.Takže pokud bys nechtěl dávat podložky a chtěl mít kola ven tak bys musel sehnat ET 20-25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když bude 35 tak to jde, ale zadní kola jsou stejně trochu utopená, to mám třeba já a letos dám tak 1cm podložky dozadu, ale u 45 et by to bylo strašně utopený

Já se těch podložek docela obávám. Všechny kola co se mi líbí jsou ET40 a víc :(.

 

Našel jsem jak bych měl vypadat s ET35 a se snížením. ( Je to bída mimochodem :( )

 13656775082592239B.jpg

Editováno: , autor: POLY no.15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kdybych uvažoval teda o podložkách (které nejsou schváleny...) budu mít s něčím problémy? Na STK atd. bych jel bez, ale jestli s tim nemají problémy kluci v uniformách. Četl jsem tady v nějakém tématu, že to neřeší atd. Co distanční podložky H&R s TÜV certifikátem? (Někde jsem četl, že jsou jako jediný schváleny v Čr)

Editováno: , autor: POLY no.15
Necituj předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to neschváleno o tom žádná.Kdybys měl nehodu tak i pojišťovna by tě na tom asi uvařila.Poldové by taky mohli.Záleží na koho narazíš.Já měl podložky i na stk a ani tam si toho nevšimli.Obecně pokud ti kolo neleze ven z blatníku tak snad ani poldové po tom moc nejdou.Ti se teď hlavně zaměřují na fólie :kol-31: Jasně nejlepší je mít kola s malým ET,ale to jak sám víš,je poněkud problématické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ty nový znaky do kol ti na Solidy půjdou. Starý a nový znaky jsou úplně stejný.

tak sem dnes byl pro znaky ve škodovce a nejdou nacvaknout...mají větší rozměr těch pacek, co to drží..., tlačil sem do středu silou a akorát se mě protočil a podřel :-/ mlátit do toho nebudu, vím jak to je s tvrdým plastem...zkusím to trošku zapilovat a obrousit...vám šly ty znaky do kol bez problémů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pozor že jdou krásně je čistě dáno tím že jsou už vychozené.Já když jsem na nová kola dával znaky které přímo k tomu byly,tak jsem myslel že to tam nenabiju.Musel jsem to tam natlouct pěstí.Stejně tak byl po sezoně kumšt to zase vyndat ven.No a po třech letech používání je to něco úplně jiné.Ty zobáčky se vychodily,či lépe řečeno zbrousily.Takže pokud jsi koupil origo znaky na origo kola tak to tam vlézt musí.Pokud se bojíš to tam natlouct tak to udělej jak to už zde kdosi psal a lehce to obrus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl sem pro ně přímo ve škodovce v Brně Autonova. Borca ve skladu sem se ptal jestli je víc rozměrů a říkal, že v systému jsou jen jedny uni středy. Tak sem je vzal, protože rozměry souhlasily. Jedinej rozdíl je v těch držících packách. Na starých středech jsou tenčí a vevnitř je pero, kdežto nový jsou masivní a neohebný bez pera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...