Přejít na obsah

Kola, disky


SUP1

Doporučené příspěvky

Tak, co jsem se dočetl, síla komaxitu je 80 mikronu, jeden mikron je tisícina milimetru, to asi na moji dosedací plochu nebude mít vliv.

A asi ani na funkci živočicháře. Stalo mě to 575 za 16 v černé barvě za disk. A co jsem zjišťoval na jiných webech, našel jsem levnější,

ale když jsem tam zavolal, tak mi řekli úplně jinou cenu. Malá nevýhoda je, že jsem na disky čekal 10 dnů, prý toho mají hodně.

Nemáte někdo typ na nové středové pokličky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když té vrstvě na té dosedací ploše věříš, nebudu ti to vyvracet. V práškové lakovně jsem 3x do týdne pro zboží co nám stříkají a vím svoje. Vím jak se tam stříkají alu kola, a proč třeba oni tam tu dosedací plochu chrání proti nástřiku. Když koupíš nový alu kolo, máš to přece čisté od soustruhu né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale mám na Passatu nastříkané disky i na dosedací ploše a to jsou originál z výroby. A viděl jsi někdy nestříkaný plecháč na do sedací ploše??? Já tedy ještě ne. Ale máš pravdu, hlavně u malých vozů nestříkají automobilky vše, tedy na dosedací ploše, šetří na nákladech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně nechcu se s tebou dohadovat. Píšu jen názor, co jsem viděl a z mého strojařského hlediska to má smysl. Třeba naposledy na jaře jsem přezouval origo kola 20" s allrouda- dosedací plocha bez barvy, Honda CRV, 18" taky bez barvy. Na svých 15" origo to samé. Prostě jsem se u originál fabrických kol s barvou na dosedací ploše nesetkal. U plechu je to podle mne trochu jiné, tam nevzniká taková plocha jako u alu kola, je to tam takové prolisované. Říkám ber to jenom jako můj názor, a vím že já bych to tak chtěl třeba při renovaci disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...