Přejít na obsah

Plzeňáček

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
V 15. 1. 2017 na 13:05, SUP1 napsal:

Bohužel na Exide nelze zjistit datum výroby. Je ukryt právě v tom kodu. Zjistíš to jedině od výrobce, nebo to umí pár odborníků, možná importér

Další trik, jak se dá prodat klidně 5 let starý akumulátor

Nesmysl nic není ukryté jen tomu rozumět já mám Exide kod 8F což zanačí r.v 2018 červen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Pro výměnu žárovek ve světlometu na řidičově straně servisy většinou odpojí aku a vyjmou. Tím získají prostor pro snažší manipulaci. Mám Fabii III socku, 1,2 66 kW. Dojde k vymazání nějakých pamětí a nutnosti nastavení po znovuzapojení toho samého aku? Není nutné před odpojením připojit náhradní zdroj ? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

UZ MAM :)

Ahoj, přítel mě poprosil abych vytahla baterku a nabila ji než prijede z prace. Ja to dělala několikrát, ale na starších a jiných autech. Samozřejmě po odpojení s ní ani nehnu a nikde na netu nemůžu najít co dál. Je potřeba odmontovat i ten plast ve kterém je, nebo už nevím co jiného. 

A ještě pak následně jak je to s odemykáním a zamykanim auta když je bez stavy? Asi se ptám fakt blbě, ale dirka pod klikou na mě nepůsobí důvěryhodne:D

Sám to nedělal, ale je vzteklej, že já to neumím:D... 

 

 

 

Diky

Editováno: , autor: Terez.Ka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

cavte, trapi ma auticko SII face 125kw automat, zacali sa mi rozsvecovat kontrolky pri starte, predtym to nerobilo. Ked som si to 1x vsimol mala baterka okolo 12v. dobil som ju skoro 2 dni bola na nabijacke aj na desulf. rano som startoval a zasa. Dalsi vikend som ju vybral a bola na desulf dalsich 24h a hla... mohla sa len tak rozhodnut ze zdochne? ako starruje zatial uplne v pohodke. alebo je problem mozno niekde inde? mam tam AGM. Autostop je trvale vypnuty, v pripade potreby kupyt novu musi tam ist nas5 agm? alebo mozem dat normalnu? tu k....u zapinat neplanujem nikdy uz... dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že v pohodě. Taky to tak mám. Taky jsem si všiml, že při startu svítí něco, co asi nesvítilo (ty oranžové ASR/ESP, ABS; TMPS nemám). Mám dojem, že to souvisí s teplotou okolí. Tohle auto už by asi psalo nízký stav nabití, ne? Baterku bych dobil doplna, pak se třeba obejdnal na nějaký pořádný zátěžový test aku, ale aby věděli, že testují AGM. Tohle bych nechal na servisu. Nevíme motorizaci, ale EFB by zřejmě stačila, pokud je s/s (a rekuperace?) off. Asi nutno nakodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

https://www.battery-import.cz/autobaterie-banner-power-bull/autobaterie-banner-power-bull-p74-12--74ah--12v-p7412--/

Tak po třech letech KO :(

Kdybych ji hodil na nabijecku, tak by se jeste asi vzpamatovala, ale na to nemam cas ani ted moznosti, takze to zkusim s novou Exide

https://www.battery-import.cz/autobaterie-exide-premium/autobaterie-exide-premium-77ah--760a--12v--ea770/

Editováno: , autor: chnapka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...