Přejít na obsah

Galvi

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

zdravim pánové dostal jsem takový úkol a nepodařilo se mi na něj najít odpověd

 

kolega si chce na scoutu OII FL vyměnit znak ve volantu zelený za nový stříbrný jaké je nejjednoduší a nejlevnější varianta?

 

pochopil jsme asi že jen tak vydloubnout starý a nacvaknout nový nejde, tak ted se držím toho že starý vydloubnu a nový nalepím ale kde vzít ten nový? jeden slovenský kolega ho prodává za 15eur to se mi i s poštou za 500 komplet zdá dost ale napadla mě i možnost koupit jen kryt airbagu s novým znakem a ten z toho krytu vypárat no prostě nevím zkusí mi někdo poradit? prosím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, kryt airbagu s novým znakem již nějakou dobu není samostatně k prodeji. Jediná možnost jak ho koupit je koupě celého airbagu s krytem, což je holý předražený nesmysl. Ale kluci tady na fóru lepí na volant nějaké nálepky s novým logem a také to nevypadá špatně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jozzi: ten aliexpress by byl ok ale nevim jak přes něj nakupovat v tom se nevyznam. přes tyhle servry neumím nakupovat

myslel jsem že by podle čísla na tom krytu zespodu šel přes škodu objednat??? nevím nápad....

 

to Galvi: no ale jestli říkáš že to nejde sehnat tak mam asi opravdu smůlu...jj jak říkáš celý bag je nesmysl no jde mi o to jak ty nálepky taky vypadají já objevil jen tuhle http://www.autodilyjimo.cz/znak-logo-emblem-skoda-43mm-nova-edice-p7976

aby to zas nebyla obyč samolepka myslel jsem aby byla taková ta tvarovaná jestli mi rozumíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...