Přejít na obsah

Fabie na stavítku ....jak ste nízko :)


sptuner

Doporučené příspěvky

tak já teď o víkendu sundaval malé pružinky na technixu,za prvé se na tom nedalo ject,ani na rovném asfaltu a na zadruhý jsem to dal na konec závitu a stejně jsem měl pneu cca 1cm od lemu..od země lem jsem zapoměl změřit.

nechápu proč to víc nelehlo... 195/45 16 pneu 

vrátil jsem pružinky,zase konec závitu a mezera 3 cm,lem od země zatím nemám...

 

normálně bych vám přál se v tom autě project,pochybuju že někomu z vás to dělá to co mě :D ale už to vzdávám...buď to je tim,že je HTP  lehký,nebo už nevim co dělám špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teď po cestě do Rakouska všichni okolo říkají, že mi to nějak moc skáče :D asi se budu muset vystřídat s přítelkou, že ona pojede mým autem a já jejím, abych se podíval, jak za jízdy moje auto vypadá a skáče na nerovnostech. Já už jsem si na to zvykl a nemůžu to porovnat s nějakým jiným podvozkem, třeba KWčkem nebo Weitecem, jak ten se chová na stejném autě. Ale je to otázka nastavení podvozku, podle mě, pokud je předek sešroubovaný až na doraz, tak to skáče, páč tlumiče skoro nefungují a hopsá to jen na pružinách, které prostě hopsají :)

 

Zkusím najít někoho, kdo má kvalitní podvozek na Fabii a jestli se s ním budu moct svést :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však s tebou už jsem jel, sice kousek a po dobré silnici, ale přišlo mi to OK :D no je to o zvyku a je otázka, zda tady wén@ nemá opravdu nějaký problém s podvozkem. Jediné, co mi na stavítku vadí, tak je to, že nemůžu mít origo stabilizační tyčky :( že je zkrácená a takhle prasácky svařená :D musím najít nějakou už v délce, kterou potřebuji, aby se nemusela řezat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já to vzdávám....nic neni špatně podle všech,co na to čuměli,ale auto prostě nesedí a navíc se na tom nedá úplně normálně ject... :(

Takže o víkendu to sundavám a bude na prodej..Technix,07/12 cca 20tis.km-cena dohodou...

 

Když se neprodá za nějaký slušný prachy,tak se na všechno vybodnu a předělám to na vzduch :D

 

a časem zkusím jinou značku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...