Přejít na obsah

Škoda Yeti facelift


Tygrik

Doporučené příspěvky

Ja tedy O3 a rapida poznam okomazite kam me oko dohledne. Podobny si jsou, ale jeste se mi nestalo ze bych zavahal. Asi je to tim ze na prvni pohled znam vizuelni rozdily. Ale pro neznaleho, ktery zna jen nazvy tech aut to asi muze byt orisek. Tak jeste ze ten yeti si zachovava vlastni charakter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIdel jsem Yeti Citi na zivo a oproti prvnimu, kde mi vadily "koule" tedy mlhovky, tak jsem plne spokojen s novym designem.

Můžeš vysvětlit tomu spamerovi nade mnou,že Yeti na oficiálních fotkách na webu ŠA,nebude vypadat jinak? Evidentně to nechápe a blábolí tady pořád něco o fotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna budu jeden z milionu, ale berte to jako subjektivni nazor...

Uz se nejakou dobu rozhoduji jakmile mi zkonci zaruka na moji fabcu, ze koupim Yetika...

Ty pro Yetiho typicke a zcela nezamenitelne svetlomety pravda moc nemusim, na druhou stranu uvidim jak bude nazivo vypadat facelift...

Proto s koupi jeste pockam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yeti je určite hodnotnejšie vozidlo ako Fabia, aj súčasné ceny sú vcelku priaznivé. Dizajn a jeho detaily sú vecou slobody názoru a estetického cítenia - pre mnohých bude faceliftovaný Yeti presvedčivejší a kto si potrpí stále mať niečo aktuálne, tak po ňom siahne. Ja osobne oceňujem spoľahlivé a funkčné vozidlo, dizajn nie je až tak rozhodujúci - v dnešnej dobe pomaly sezónnych zmien sa aj tak každý rýchle opozerá a zostárne. Napríklad mne prijde "klasická" Oktávia stále osobité, dizajnovo vyvážené a pekné vozidlo. Aktuálna, nová generácia, i keď seriózna, má už príliš veľa dizajnových prvkov z Audi zrejme pre snahu trochu ťažiť z jej imidžu.

Editováno: , autor: Roadlover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Každý cm do rázvoru a dĺžky len prospeje tieto "maličkosti" ho trochu deklasujú proti konkurencii (kufor, pohodlie vzadu...), ale naťahovať rázvor je už vecou zásahu do plošiny a s tým spojených úprav podvozkových skupín a karosérie - asi preto sa spúšťa zbrusu nová linka v Číne - predpokladám však, že trh si dlhého Yeti-ho v budúcnosti vyžiada aj v Európe a dostane sa aj k nášmu zákazníkovi.

 

Inak facelift ujde, dá sa na to pozerať....aj nárazníky vo farbe karosérie. Šedočierne nárazníky "poľnej" verzie slnko po čase vyťahá a bude sa to musieť oživovať rôznymi prípravkami. Podobný problém je u lacných starých litrových Fabií - vyzerá to zvädnuté, ošumelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že trh v Európe si nic nevyžádá, Európa je mrtvá... Větší Yeti přijde až s novou generací na platformě MQB a bude vypadat "trošku" jinak. Čím víc si faceliftovaného Yetiho prohlížím, tím míň se mi líbí. Vyprchává ze mě nadšení pro Škodovky. Přemýšlím, že se zatím poohlédnu po jiné značce. Mazda či Toyota... :kol-140:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...