Přejít na obsah

Climatronic


taktik

Doporučené příspěvky

Spotreba se me nijak nemeni do doby dokavad nemam nastaveno LOW A nejede na max vykon, pak uz je znat i ubytek vykonu ale jakmile mam pres leto nastaveno 20-22 stupnu a AUTO tak v aute krasne a vykon a spotreba je porad stejna. A udrzba sem poznal akorat v tom ze pri garancce mi dali o cca 200kc drazsi pilovej filtr nic vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě climatronic, když už základní klimatizace nefunguje jako climatic.

A jako bonus beru to, že ten panel nevypadá jak řídící pult ze sovětské ponorky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec chlapi. Nevim jestly se mi to zda ale i po prehrati sw v clime me totalne blbnou klapky. Kdyz dam fukar naplno a dam foukani na me a na nohy tak jediny kde to fouka sou ty krajni ofuky u okynek a ubytek sotva poznam ze fouka. Celkove kazda kombinace je na houno a foukaj nekvic ty krajni. Ale samostatne to fuci vse fest. Jen nohy sou slabsi. Mate to same ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdarec chlapi. Nevim jestly se mi to zda ale i po prehrati sw v clime me totalne blbnou klapky. Kdyz dam fukar naplno a dam foukani na me a na nohy tak jediny kde to fouka sou ty krajni ofuky u okynek a ubytek sotva poznam ze fouka. Celkove kazda kombinace je na houno a foukaj nekvic ty krajni. Ale samostatne to fuci vse fest. Jen nohy sou slabsi. Mate to same ?

Tak jsem to testoval a funguje to u me stejne. Tak to tak ma asi byt. Je to takova krkolomna kombinace. Jinak jsem si jeste vsiml ze za jizdy pri rezimu auto kdyz zapnu vnitrni cirkulaci tak zatim co pred prehranim softu se zvysily otacky ventilatoru po prestaveni klapek tak nyni zustavaji stejne nekdy i o dilek klesnou. Mate to take tak. Jo bez rezimu AC.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to také tak. Po stisknutí tlačítka vnitřní cirkulace se vypne AUTO a zapne AC (to jsem tedy hned vypnul) otáčky ventilátoru zůstaly stejné. Soft mám přehranej ale motor ještě nebyl úplně zahřátej (modrá kontrolku již nesvítila ale volnoběžné otáčky motoru 1000ot/min) po 6km jízdy. Ještě to vyzkouším večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, No já když to zapnu jak jsem popisoval tak bez režimu AC se též zapne AC, auto zhasne a objeví se ikona vnitřní cirkulace a otáčky ventilátoru zůstávají i se zahřátým motorem. Až pojedu domů. též to ještě jednou ověřím. To že se zapne AC chápu, to je logické při zapnutí vnitřní cirkulace, i když nyní pod 2st.C se AC stejně fyzicky nezapne i když svítí. Spíše dřív výrazně při zapnutí vnitřní cirkulace zapraskalo v klapkách pod kastlíkem a zvýšily se otáčky. Nyní klapky se přenastaví také, ale mnohem méně slyšitelně a otáčky zůstávají někdy i klesnou o jeden dílek. Netvrdím, že je to tak špatně, jen prostě popisuji rozdíl před a po upgradu softu ŘJ Climy. To samé platí samozřejmě po zařazení zpátečky, tam se Clima přepne do režimu vnitřní cirkulace bez toho aby to někde ukazovala, to je jen slyšet (po dobu couvání).

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minuly tyden u mne probehlo prehrani softu, nicmene problem, ze se mi otacky vetraku meni, aniz bych mel zapnuty Auto rezim, stale pretrvava.

 

nejvic otrava to je hlavne ted v zime na delsich trasach, jedu po dalnici, mam nastaven napr. 2 nebo 3 stupen, po par kilometrech se divim, proc se mi mlzi okno, kouknu na klimu a tam je stupen c.1. fakt vopruz.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám na auto nastavené pořád a v tomto režimu jsem spokojen, nějak nemám potřebu si nastavovat manuálně otáčky ventilátoru, vždyť od toho je to automatická klimatizace, ani nějaké režimy s panďukáky na nohy, ksicht atd. nepouštím. Co používám je max na čelní sklo a jinak točím maximálně s kolečkem teploty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli to je tou zimou, nebo tim, ze v aute mocnetopim, ale Auto rezim jsem zkuil a kdyz to asi 20 minut jizdy po dalnici, tzn se zahratym motorem furt fucelo na 4.stupen, tak mne to zacalo otravovat a prepnul jsem zpet do manualniho rezimu.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu..prestal mi fúkať vzduch z hlavných otvorov nad rádiom  :kol-32: Režim "auto" je vypnutý, a/c vypnutá, spiatočku zaradenú nemám, vetráky nemám zatvorené a keď stisknem tlačítko len fúkanie na xicht, tak stále fúka len na okno a neprepne sa ani keď dám fúkanie len na nohy - stále fúka len na okno. Vie niekto poradiť? Vypadá to na servis?  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som auto nechal postáť asi 2 hoďky, naštartujem...a ono to ide!  :kol-44: Ako nechápačka totálna, ale chvalabohu že to funguje tak ako má - začínam mať pocit že niektoré veci v rapíde fungujú alebo nefungujú na povel alebo na protest  :kol-46: No každý má občas špatný deň, auto tiež...ale i tak naň nedám dopustiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

pokud je to nějaká sporadická chyba, tak bych se na to vyprdnul. Mně to taky vyčetlo jednu závadu, já o ní věděl a čekal jsem při servisce co na to v autorizáku a ani se nezmínili. Stačí když někde poklesně napětí, třeba v zimě při startu, nějáké čidlo dá špatný údaj a hned je závada na světě ačkoliv ve skutečnosti žádná není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím na fóru! Tak mám 2 týdny před koncem záruky a dnes při řazení zpátečky, když dochází k uzavření klapky vnitřní cirkulace vzduchu mi to podivně z míst za schránkou spolujezdce zarachotilo a od té doby mi něco jakoby  škrtá o ventilátor. Přikládám odkaz s videem. Měl jste někdo podobnej problém, víte co by mohlo být příčinou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...