Přejít na obsah

Climatronic


taktik

Doporučené příspěvky

mne to chladi dobře...po par metrech....ono totiz zalezi jestli na tebe pres sklo sviti slunko nebo ne...tam je ten rozdil pak propastnej...kdyz na me sviti slunce musim snizit teplotu a dat fukary na me...kdyz nesviti slunce (treba v lese,tunelu) tak staci treba 22st a fukary kamkoliv a je to v pohode...

Nicmene treba na semaforech je to pekne cejtit (vibrace volantu) asi sahara :) staci vypnout a ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám asi stejnej problém s climatronicem jako tady řeší d.novakd. Klima ve vedru nestíhá chladit, ani po 45 minutách jízdy domů z práce, nefouká na nastavení LOW ledově studený vzduch ( auto jsem na začátku jízdy vyvětral při otevřených oknech ).

 

Teď při normálních venkovních teplotách okolo 24 stupňů, kdy mám nastaveno na klimě 21 st a sednu odpoledne do venku zaparkovanýho auta, začne správně fičet na plný otáčky ledovej vzduch, aleotáčky se sníží strašně brzy a v autě je opravdu ještě velký teplo a z výdechu klimy už jde vlahý vzduch, který to uvnitř prostě neochladí. Nezdá se mi, že by bylo málo chladiva, ale vypadá to na potíž s diagnostikou správné teploty, že by čidlo, či SW?

Editováno: , autor: vpv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, sem rad ze sme na tom stejne a není to muj pocit jenom. ted to bylo v servisu a nedopadlo to dobře. "vse ok, muj pocit ze to nechladi".

vyzkousel sem zalepit ty teplotni cidla na climatroniku a je po problemu. auto chladi jak ma a otáčky fukaru nepadaj. bud sou vadny cidla a nebo sou blbe umisteny a jak fouka studenej vzduch ze strednich ofuku tak jak pada k zemi tak to ty cidla moc ochlazuje. tezko rici. ale po zalepeni je vse ok. takze to asi tak i zustane napořád když servis na to seer..e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajeďte do servisu a nechte si zkontrolovat verzi SW,já už jsem přehrával SW přes kod zásahu,dokonce se mi tam objevovali závady.Byla sada špatnéhoSW. :kol-32::kol-34:

Tam uz sem byl a vim hovno co stim udelali ale asi nic[emoji2] stavim se k tobe cestou z prace mam to kousek [emoji6][emoji6]u vas sem byl zatim spokojen v ramci moznosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajeďte do servisu a nechte si zkontrolovat verzi SW,já už jsem přehrával SW přes kod zásahu,dokonce se mi tam objevovali závady.Byla sada špatnéhoSW. :kol-32:  :kol-34:

 

Včera byl u mně kámoš s kablem a s prdele jsme rapida napíchli. Bylo zjištěno několik chyb klimy. Dnes návštěva servisu a že je vše ok, zavady smazány a příští týden mám jet pro nový software. Problém je v softweru.

Takže kdo máte nějaký problém, nechte zkontrolovat! Auto vyrobené jako jedno z prvních m.r 2014.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to prestalo foukat kloudne na nohy. Prijde mi ze si klapky delal co chtej. Nastavim fukar na max, zavru vsechny ofuky, zmAcknu foukat na nohy a jen takovej slabej vanek, cekal sem vitr stejnej jak na ksicht a ono prd. A chlazeni od posledni kontroly taky absolutne se nezmenilo. Dnes jedu do jineho servisu v lipovce matrix tak uvidime co stim udelaj atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové a dámy. :kol-28:  musím poděkovat hodně panu hollywood.2(servis men) a panu Plodkovi (garanční technik) z Autocentrum Matrix lipovka. 1. narychlo objednání v 10 ráno ikdyž měli frmol, tak to šlo bez keců. 2. jednání jak v bavlnce - náš zákazník náš pán i když de o reklamaci. 3. hollywood.2 - problémy zná s rapidem - vlastní zkušenost. ( takže hned přehrán SW climatronicu).  Žádný nevím co s tím, to se vám zdá a podobné výmluvy jen abych byl co nejrychleji pryč.

 

Co se týče new SW - ze servisu sem jel domu cca 40km. na teploměru venku bylo 28. nastaveno 20stupnu na AUTO - ONO TO CHLADÍIIIIIIIIIII. takže ten climatronic tam není jen dekorace.

V autě bylo krásně přístě už možná dám 22 :kol-28: .

 

tento servis doporučuju s těmito lidmi. Díky :kol-47:  :kol-47: :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to zkus nějak změřit z výdechů by mělo jít cca 5 °C vzduch. Jinak se zádama, to se vsákne :kol-28: , myslím si, že tomu ničím nepomůžeš a ani potahem. navíc kdo by chtěl nějakej hnusnej potah. Jednoui za čas to vemeš suchou pěnou a je to. Popř. u firmy co se zabývají čištěním interieru za tisíc a hotovo.  Kvalitní potahy co jsou od MAD SR začínají na 4tis za textilní a ty když nasadíš už stejně nesundáš ( v kvalitě orig. čalounění ), tedy by se čistily obdobně a nějaký levný tuzing potahy nemá cenu se bavit.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...