Přejít na obsah

Climatronic


taktik

Doporučené příspěvky

No jasný, strč teploměr do výdechu a pusť klimu naplno, myslím  nastavit teplou na nejnižší stupně (samozřejmě chvilku trvá než dosáhne plného výkonu po spuštění). Ta teplota když bude do nějakých 8 st. tak je to ok si myslím. Na mokrá záda jedině pořídit mercedes z odvětrávanými sedadly.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus me to vypustily a napustily aby zjistili kolik tam je media a bylo tam presne to co z fabriky plno. Maj na to nejakou tabulku uniku. A kdyz to presahne tak ti to zdarma doplnej. Aspon tak mi to rikal technik. Ale jak sem byl v jinym servisu tak stacilo prehrat sw v climatronicu a klima bezi jak ma takze bych tam zajel a nechal to prehrat bejt tebou za 30min jedes domu a chladi jak blazen [emoji6][emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi zbytecny polemizovat nad tim. Tam nemely problem jen stim ze to foukalo jinou teplotu nez ma ale taky klapky delali si co chtely takze ti to muze chladit ale neotevrou se klapky cely nebo tam kam maj a pak se peces a to sam bez pc nijak neezjistis. Mozna tak ze me to teplotu uplne na max na HI a nastaveno jen na nohy a vzduch skoro na nohy nefoukal. Po prehrati to fuci jak blazen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom taková blbost, sice mám manuální, ale taky mi přišlo že nedělá dost velkou zimu a často jsem musel mít větrák na 2. Dal jsem jí překontrolovat, protože vydávala i divný zvuky, vše ok, ale pak jsem si začal hrát s fukarama, který jsem trošku víc namířil dolu ( i když předtím mi přišlo, že to foukají přesně vodorovně ) teď mi přijde že to fouká pořád stejně vodorovně, ale světe div se, už se dělá v autě zima :) Tak nevím, asi víc a efektivněji proudí vzduch. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Climatronic, výdechy prostřední natočený nahoru aby mi šel proud vzduchu nad hlavu, boční nahoru a mírně do vnějšíh stran, takto pernamentně v podstatě dle návodu, půštený AUTO režim nějakých 21-23st. C a o nic se nestarám a je mi fajn, včetně cestujícím vzadu. Když chci rychle vychladit interier jen na chvíli zmáčknu vnitřní cirulaci. Nikde mě neobtěžuje proud chladného vzduchu a přesto po nějaké době je v autě příjemně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si neřekneš nedělá, není to zahrnuto v servisním plánu, to je jen pouze tvoje věc. říká se všude v článcích že na jaře a na podzim je vhodné. Ale já to dělám jednou ročně, možná i jednou za dva roky pokud hovoříme o desinfekci klimy, prostě při servisu. Pokud hovoříme o servis chladiva(maziva), říká se že jednou za rok, na to jim já prdím, páč mám vyzkoušeno u přechozího auta, že po 4 letech mi ubylo jen asi 10% chladiva, limit je 30%. tedy servis chladiva budu dělat tak po 2-3 letech. zase klimu používám jen při těch vedrech. A pak občas náhodile i v zimě kvůli promazání systému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...