Přejít na obsah

Motor 1.2 TSI EA111 63 kW a 77 kW


Honza9007

Doporučené příspěvky

To by tam byly mnohem horší tlaky, navíc tuším že 1.2 TSi se v obou verzí dělali ještě s vložkami sic s nikasilovým povrchem, takže výbrus ?

Vím že se i u 1.8 TSi původní vložky nechali přerazit na klasiku a udělat výbrus. Oni tam ty vložky pořád jsou, takže je vyměnit lze. Plazmatické nanášení je až u 1.0/1.5 TSi, tam už opravit blok nelze.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prvé spíš 5% u 77kW, ale i 10 plus je 86kW a ne 98.  Jarov přeměřuje, nevím proč, brzdu mají špičkovou. Asi záměr. Moje měření odpovídá DE i Boleslavi.

Tak kde asi bude chyba.  Co se týká vyjmenovaných firem, tak jedna věc je napsat a druhá změřit. Pokud máte někdo pochyby, tak přijeďte, už jsem zde někomu nabízel srovnávací měření. Navíc jsem si to ještě otevřel a těch 100 ani nenabízí.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím kluci. Po delší době jsem opět zde. Potřeboval bych poradit od zdejších odborníků co by mohlo vydávat tento zvuk z motoru při startování. Servisak mi řekl že je to v pořádku, že to tyhle motory dělají, že chvilku trvá než se tam dostane olej tak to "zachrchle" 

 

Editováno: , autor: Craig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
On 10/13/2021 at 12:59 PM, Craig said:

Zdravím kluci. Po delší době jsem opět zde. Potřeboval bych poradit od zdejších odborníků co by mohlo vydávat tento zvuk z motoru při startování. Servisak mi řekl že je to v pořádku, že to tyhle motory dělají, že chvilku trvá než se tam dostane olej tak to "zachrchle" 

 

Servisák má pravdu, tyhle motory to bohužel dělají. Jeho vysvětlení je taky v pořádku. Na chvilku mi to zmizelo po výměně oleje, ale po pár tisících km je to zpátky. Původně jsem myslel, že je to indikace potřeby výměny rozvodů, což se mi ale po konzultaci s několika servisáky nepotvrdilo, prý je to normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...