Přejít na obsah

Kouřivost 1.9 TDI PD, BJB


Koty

Doporučené příspěvky

Hoj, všem. Všímám si že mi moje OII dost kouří, pokud přidám více plynu, Co by to mohlo být?

Mám:

  • 1.9TDI BJB, chip - nevím kdo to dělal.
  • Turbo se měnilo za nové, cca. před rokem.

Voda se neztrácí a olej minimálně - od výměny k výměně cca. 0,75 litru.

Najeto mám okolo 180.000 km.

Díky za rady

Editováno: , autor: Koty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych začal vyčištěním EGR ventilu, pak bych zkouknul turbo... jestli tlačí tak jak má... a hlavně jestli přez něj neutíka olej... a ještě bych doporučil vyčistit vstřikovače jako prevenci ;-)... ta moje má teď 364tis a nějake drobné (motor je chipnut) a při prasečině jako je dvojka do omezovače nezakouří... a tyhle 3 kontroly provádim každy rok. otázka 2h ;-)... když tak SZ

Editováno: , autor: riccocdj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Včera jsem vyzvedl auto ze servisu, pravděpodobně kouřivost je způsobená čipem, ale nikdo neví. Bavili jsme se že by bylo dobré udělat lištu ke vstřikům, těsnění pod vstřiky, ultrazvuk = investice 10.000.-   :kol-26:.

 

Projížděli to, zkoušeli a testovali to za jízdy a diag neukázal nic zvláštního. Měli dokonce venku turbo a kontrolovali ho a vše OK.

 

Má někdo nějaký další tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dvě nové informace:

 

  1. Mám v plánu zajet na chip, s tím že si nechám dát původní mapy z továrny a budu na ně jezdit cca. týden. Pokud se kouřivost sníží, je to jasné a budu řešit chip na více než 77kW ale dle svého a u firmy, kterou znám.
  2. Zde je dnešní foto lehké očisty nárazníku a koncovek, byl jsem jak kominík. Jsou to suché saze, prostě jen černý prach.

post-67513-0-84685200-1371925052_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu turbu, nechal jsem si vyměnit lehce pískající turbo každý mi radil, že jsou to naprosto zbytečně vyhozené prachy. Turbo bylo kontrolované bez vůle vše na první pohled OK, každopádně dnes na emisích změřena kouřivost 0,08 +-0,05, před 2 lety 0,81 +-0,15. Nic jiného nebylo měněno, stejná nafta s vifem, stejný olej, stejná stanice STK

Editováno: , autor: XTomos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok?:) Není spíš podstatné kolik má najeto od výměny? Rok může být 5tis. km nebo 80tis.km. Každopádně stále si myslím, že by ses měl zaměřit na EGR. To s tím turbem jsem napsal jen pro zajímavost, celkem mě to překvapilo turbo podle všech zcela v pořádku „jen píská“ a takový rozdíl hodnot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...