Jump to content
HjM

Víčko od nádrže

Recommended Posts

V 22. 7. 2020 na 20:09, Pawouk napsal:

Ve škodovce jsi byl?

Právě,že nebyl...protože u nás ( v nejbližším městě ) autorizovanou prodejnu Škoda + prodej náhr.dílů a příslušenství původní majitel prodal a je z toho jen prodejna nových a 1 rok používaných automobilů... :-(

Škoda Rapid 1.2TSI 63kW MR2015, 702663_3.png

Ale, 2015 má víčko neuzamykatelný, nebo bude dvojí ochrana, víčko a centrál? 

Kde sehnat, a co třeba vrakoviště, ročníky 2012-2013 myslím.  

Posted (edited)
V 26. 7. 2020 na 14:05, Libac napsal:

@mirahany1 Nehledáš TOTO379,-Kč

Mě právě ten centrál přestal fungovat a netroufám si to celé rozebrat,jak již někdo psal: Špatně vypáčené = cesta pro nové za xy,-Kč...a hlavně se mi zdá,že to bez problémů kdokoliv vyloupne nožíkem,zničí celý uzávěr a vycucne mi nádrž,takže je lepší to zamknuté než zničené a prázdná nádrž ...na auto nevidím z okna,garáž nemám a ani to nejde abych ji měl,takže strach je asi na místě...a je mi divné,že když jsem měl Octavii I MR 1999,tak tam byl jak centrál,tak uzamykatelné hrdlo nádrže na origo klíč do zapalování,dveří..takže proč ve Škoda auto se to přestalo dávat nebo nedalo do Rapida ale do škodovek 30 let starých ano..,vždyť je to určitě položka za pár kaček pokud to člověk koupí někde nové (379,- Kč)...Asi budu první kdo to chce na Rapida,ale je to vážně lepší když lidi kradou benzín jak na běžícím páse..

Díky všem za rady a pomoc,vážně díky moc... :-)

@Libac  objednal jsem to,tak uvidím a ano je to ono,viděl jsem to tam už dřív,ale nebyl jsem si jistý.

@Dodi 15

@Pawouk

20200722_200000.jpg

20200722_195933.jpg

Edited by mirahany1

Oni ti stejně provrtají nádrž a můžeš mít zámků kolik chceš. Na obou Feliciích mi zámek nefungoval. Na Fabii už taky nejde zamknout víčko, na O1 Tour a Rapidu mám zatím funkční centrál a po klíči netoužím.

Posted (edited)
před 17 minutami, ben06 napsal:

No když nefunguje centrál a máš zamčené víčko,tak na 99,9 % čorkař půjde k méně zabezpečené nádrži,nemá čas si hrát s vrtáním zámku nebo navrtání nádrže a pod Rapida asi nevleze jen tak každej... :-)

Edited by mirahany1

Tak zeber hadicu a vyskusaj si stiahnut ten benzin, mimo to budes strasne nenapadny, strcit 20l bandasku pod auto a urobit dieru bude rychlejsie a menej napadne. 

před 9 minutami, atlan napsal:

@atlan ...  Koukni se sem... tak možná je opravdu lepší to zamknout když nefunguje centrál a zloděj si určitě vybere lépe přístupné auto.

Posted (edited)

vytahovat palivo šlauchem už není tak jednoduchý jak u š100, už u 120 pro vysoké hrdlo to byl problém atd. a F1, O1 i Rapid ho má taky vysoko, ale asi jde. Navrtání nádrže akučkou je pro šmejdy jednoduchý celkem běžný, proč by se drbal s nějakým zámkem.

Edited by ben06
  • Like 1

Takže objednáno dle doporučení a odkazu od Libac a dnes v 11:25 hod mi ho dovezl kurýr a pasuje,cena 379,- Kč,...díky...