Přejít na obsah

Distanční podložky - průměr


emsicz

Doporučené příspěvky

Hledal jsem jak divej, kdyžtak prosím o navedení.

 

Hledám na Supa (Sup I, 2.8i Automat) distanční podložky pod kola (Solid 17). V českých obchodech stojí 10mm kolem 5ti tisíc za pár, bez šroubů, s DPH. Na ebay jsou za 2000, vč. šroubů, H&R, jenže jsou z USA a já nevím ty průměry na prostředek, který to má mít, protože emerickej wágen to může mít jinak. Našel jsem, že ta vnější díra na disku kam se dává logo škodovky má 57.1mm, ale vložka se dává pod kolo, takže si nejsem jistý tím průmerem středové díry toho kroužku.

 

Klidně bych si koupil i tohle: http://www.ebay.com/itm/BMW-E36-E46-E60-E90-10mm-5x120-Aluminium-2-wheel-spacers-kit-bolts-/251267451520?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Wheels_tyre_Trims_Trims_ET&hash=item3a80b50a80 

 

Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tebe a kdes přišel na to,že by za podložky chtěli 5000kč probůh?Cena i se šrouby max 2000kč.A hleden na tuning-centrum.cz a nebo na autodoplňky.cz

Já kupoval duralové 15mm a cena byla 250kš/ks

Šrouby mě stály tuším 30kč/ks a to jsem si koupil bezpečnostní.Jinak ano vnitřní průměr je 57,1mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...