Přejít na obsah

SII Chiptuning 2.0 TDI CR 103 kW


Crake

Doporučené příspěvky

Tady se plně ukázalo přísloví: Že nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci.

Na takto drahém autě, pokud to tedy není vylítaná plečka z 2008 s 300 tis.km, bych nešetřil a připlatil, když už tedy chip chci, za skutečně kvalitní chip u některého z ověřených úpravců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda co říkáš,ale já jsem o tom Motorpowerovi vůbec nevěděl,o něm jsem se dočetl až tady na foru,jinak bych třeba vůbec nevááhal a jel bych rovnou k němu!já jsem před lety dostal docela dobré doporuččení na tu firmu Powertec Kladno a tak jsem jezdil s auty k nim,ale teď vím,že tam už nikdy nepojedu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem byl u MOTORPOWERA a motor mám tedy upraven,na grafu jsou dvě křivky,ta slabší je to co jsem tam měl od POWERTECU Kladno a ta sylnější je od MOTORPOWERA.samy si můžete udělat názor co je lepší,ale myslím že graf mluví za vše.Jiank trochu na obranu Powertecu musím říct,že Motorpower říkal,že zas až tak špatně to neudělali,že jsou v republice daleko horší úpravci!

Výkonstní grav MOTORPOWER.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

To jvees69 : Kam jdeš na úpravu. Uvažuji taky o chipu akorát mám CBBB 125Kw a hodně lidí doporučuje TDIfun v Českém Těšíně. Sice cena je 10k, ale údajně to u něj stojí za to. Na válce před úpravou, diagnostika, poté úprava a znova válce s diagnostikou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega wsharan má pravdu ;-) Motorpower prohlédne vůz, naměří sérii kde na grafu zjistí i kondici motoru a poté udělá soft na míru motoru. U mě si se softem hrál okolo 30 min. Pak se vrátí do jednotky a zpět jednotka do auta a naměří se výsledek. má brzdu i na 4x4. Nakonec se v autě se zákazníkem projede a zkontroluje hodnoty přímo za chodu. Vymaže chyby a jede se spokojeně domů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám supa 2,0TDi CBBB 125Kw a půjdu za Zdenkem (TDIfun) cena je 10k, recenze jen kladné a navíc mám to k němu pouze 10km :-D . Psal jsem i na DP tam je cena 17k. Jsem cumel jak puk. V cem je sakra rozdíl mezi těma dvěma? Georgi nemáš graf od MPower když Ti dělali auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

3 jednotky z deseti aut jdou, ale je stím víc práce než s úpravou. Pokud jde o to nevyndavat jednotku a nejít na vyšší výkon, až 196PS, a nechat tupější charakter motoru, tak je to řešení, testoval jsem již dřív, ale u několika aut jsem narazil, ne sice na kessy / umím/, ale na vstřiky, a ESP v kombinaci s DSG. Než vykoumám nějaké konfigurace, mám úpravu hotovou.

Pokud by o to někdo stál, nemám s tím problém. Ale vyhodnotit lze 100% až na místě, po aplikaci sw, nebo jasně specifikované výbavě a zaslání čísla jednotky snad také.

Cena stejná, neb důležité je i ověření stavu vozidla, při jakékoliv ztrátě orig výkonu nemá cenu něco takového řešit, ale nejdříve dát auto do kupy. Také záleží za kolik to Ferda dělá, pokud jednotku skolí, umím ZACHRÁNIT. I když u něj to snad nehrozí, a je to sice nalejvárna, ale zato aspoň org softem. Krze záruku je to úplně jedno, testuji dopočet chks.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen přemýšlím "nahlas".... že bych si nechal ze 103ky udělal 125ku? Hmmm.  :kol-60: 

Otevírat - neotevírat jednotku neřeším, požaduji HLAVNĚ šetrnost k DSG a také k DPF

.... když i rozumným čiptuningem by asi šlo docílit rozumného toč. momentu (jen kolem 350Nm podobně jako 125kw série) a nízké kouřivosti kvůli DPF

... jo a KESSY mám 

Tak asi začnu šetřit do prasátka

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testují crc k typu jednotky...a to mi sedí

 

Jo, jinak by jsi to nezapsal....a kessy ti jít nemůže....proč ti psát nebudu.....přijdeš na to.

Až budeš dělat, nebo jsi dělal, nějaké auto v záruce touto metodou, pošli  VIN, a já zjistím jak je na tom se zárukou. Pochopitelně

je potřeba předtím onlinit někde v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...