Přejít na obsah

Divny zvuk, vyslapnuti spojky


LiveBomb

Doporučené příspěvky

Je to tu popsané už xkrát převodka se vyloučí zcela jednoduše. Postačí, aby neběžel motor a auto se hýbalo, ideálně v podzemních garážích. Rozjet auto stáhnout okénko vyšlápnout spojku, chcípnout motor a poslouchat. Jestli je něco s převodovkou je to slyšet, pokud ne tak na cc-autodily.cz koupit spojkový set s ložiskem a nechat vyměnit. Kdo se jen trochu specializuje na octavky, jako můj mechanik, tak je mění pořád. Auta teď mají 6 – 8 let, kolem 180 tis. km a odchází to každé druhé. Ten můj už rok dělá údajně minimálně 2 spojky se setrvačníkem týdně.

 

 

PS: Platí především pro 1.9 TDi, nevšiml jsem si, že jsem v sekci 1,6 FSI. V komentářích jsi používal TDi, ale platí obecně…

Editováno: , autor: XTomos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné, tvrdil jsi, že jsi nic neslyšel. Mě krátce po sobě odešlo jak ložisko převodovky, tak setrvačník (TDI) a to ložisko bylo velmi dobře poznat. Stačilo se rozjet 20-30 km/h, vyšlápnout spojku, chcípnout a při vyšláplé spojce jsem řadil 4 –N – 5 a bylo velmi dobře slyšet jak to „chrastí“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja uz prave nevim cim to muze bejt :-( Zacinam z toho bejt zoufalej

Jeste me napadlo, jestli nechrasti to vypinaci lozisko spojky uz z principu. Co sem se dival na to lozisko, tak ho tam obepina nejakej zeleznej plech a na starsich autech mezi tim byvala izolace, tady nic neni. Tak jestli tam to lozisko rachoti z principu, vazne nevim. Kazdopadne se zarazenou rychlosti nebo vyskapnutou spojkou je klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal výše ložiska mi taky odešla a bylo to poznat, jednak se trochu hůře řadily rychlosti, ale hlavně to bylo slyšet, pokud se auto hýbalo. Klasicky následovala zoufalá snaha vyměnit olej. Hned po výměně oleje se změnil (utlumil) zvukový projev, ale jen jsem o pár km oddálil opravu. Každopádně ty ložiska byla slyšet i přes nastartovaný motor, především při deakceleraci motorem, 2-3 stupeň, to výrazně hučelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem se dnes stavil u p. sixty. Jednalo se vylozene jen o zastaveni, oprava byla za cca. 1,5 hodiny. Bylo to to dvoulozisko + jeste dalsi dve loziska s nim souvisejici. Celkova cena 6600,-.

Zitra se to bude davat zpet do auta, ale rusivy zvuk pri rucnim otaceni hrideli zmizel, celkem to vidim na ucet tak za 10000,- vcetne dopravy a prace mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...