Přejít na obsah

Lakovna-Lakýrník


vitek1141

Doporučené příspěvky

Ja jsem s České lípy.Lakyrničinu dělam 15 let....V Mladé boleslavi jsem každou chvíly ( cca 3 do týdne ) ale bohužel si neumím představit převoz a následný předání....Znám ale v MB hodně lakýrníků a mohl bych popřípadě s jejich svolením ti dát na ně kontakt.... tedy pokud budeš mít zájem a neozve se někdo poblíž tebe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 7 let později...

Ahoj,

nechci zakládat nové téma tak to píchnu sem. Nevíte někdo o dobrém lakýrovi z Prahy či kolem ní? Potřeboval bych opravit popraskaný a oloupaný lak (nárazník, žlábky ve střeše) a nějakou drobotinu na kapotě, pětkách a zadních dveřích. Nemusíto být ani do barvy, chci na to pak dát fólii. Spravit jen tak aby to pod tím nebylo vidět. Celolak je za raketu a do toho zatím jít nechci. A bojím se, že mě s tímhle přáním z větších lakoven vyhodí, nepůjdou do toho, protože se jim to moc nevyplatí.

Díky za každý kontakt.

IMG_20220705_142236.jpg

IMG_20220705_142259.jpg

IMG_20220705_142358.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
před 2 hodinami, TomasBezno napsal:

Ahoj, 

 

odpověděl ti na to někdo (třeba do PM)? Taky bych potřeboval za rozumnou cenu a hlavně nezku*vit promáčklinu a nalakovat dva díly - najít kloudný servis mi trvalo pár let, nechce se mi moc absolvovat to znovu s klempířem :D - díky moc :) 

Ahoj, vůbec, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...