Přejít na obsah

Inspirace pro Rapida


Pawouk

Doporučené příspěvky

tak ja zas takovej kutil nejsem :D ale koukal jsem na ty LED pásky na denní svícení a firmy to dělaj i na míru (takže zet tvar by asi problém nebyl) :) spíš se nikdo nedostane asi do toho světlometu :D no nic to byla jen inspirace:)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice delaji, ale jak rikam,.. aby to vubec svitilo, v noci to svitit bude ale treba proti slunicku vubec :D ....... problem urcite ne, do svetla se dostanes, staci ho urcite rozlepit, ale zase rikam, nevim svetlo sem detailne nestudoval, tudiz nevim jestli je zalepene tim ,, medvedim hovnem " ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Molvy:....................... pokud se ti to libi at se ti ten tuzing libi ;) ...... nikdo ti to nebere ja napsal svuj nazor,... tak si kecy odpust a pis spis k tematu ...... jako vsem trochu jinacim a to ze tady reknu svuj nazor bych ti doporucil, vse viz. smajliky: ...........  :kol-34: .......  :wallbash: ........   :kol-49: .........  :rip:  

 

 

 

 

.......... spojeni chrom kol, plastovejch lemu a kridla to fakt k sobe nejde !!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason: každej má přeci svůj názor a já ho neberu tobě, ani nikomu jinýmu. Jde mi spíš o to, jakým způsobem se podává. Stejně jako tobě leží v žaludku Manfroto, tak mně někdy tvoje trochu dětinský komentáře... ale chápu, že to sem moc nepatří, čili, vraťme se k tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

........... no muj nazor je jasnej,... urcite auto ,, CECHACKA " :D :D

snad majitele ktery tu na foru je neurazim,.... ze to je proste hnus ! ! ! !

 

 

attachicon.gif1274927_10201895579860846_1916122049_o.jpg

 

Kola šílená, lemy jsou na té fotce podle mého z eshopu jen na oko, jak vypadají orig., jinak mají být v barvě laku. Křídlo zlé není, ale na můj vkus až přehnaně agresivní, volil bych něco méně výrazného - více přitaženého ke karoserii.

Kola dělají auto a tady se to jasně potvrzuje - zlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...