Přejít na obsah

Inspirace pro Rapida


Pawouk

Doporučené příspěvky

Dočasné vyřazení Rapida z české mutace konfigurátoru mi přineslo malý objev :) Na Slovensku je možné jako příplatek vybrat tzv. Sport Pack, který obsahuje přední a zadní podnárazníky + křidýlko známé např. z motorizace 1.4 TSI v barvě vozu. Kdo má chuť, může se jít jako já "na Slovensko" pokochat do jejich konfigurátoru. Moc se mi líbí především zadní podnárazník s odrazkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason: Já vím, že se upravuje, jak sama škodovka píše, když si chce člověk otevřít konfiguraci rapidu.

Tím oplastováním, které je na Slovensku dostupné za 1031 EUR, jsem myslel paket pro liftback viz obrázek ;) Monte Carlo (bohužel jen pro Spaceback) je zase jiné provedení.

 

s2.jpg

 

miklisek: Jojo, kdyby se dala lišta dolepit, viď? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miklisek: Jojo, kdyby se dala lišta dolepit, viď? :)

Jo hlavně ta na palubce by byla dobrá. Už jsem psal do MILOTECu návrh, jestli by to toho nešli.

S tím, že udělali spešl korpus palubky pro lišty mezi výdechy, mě teda dost překvapili. Řekl bych, že ty lišty dodělávali až po připomínkách na příliš viditelné šetření, které se ozývalo k  prvnímu m.r.. Normální by přeci bylo udělat jednotnej korpus pro obě verze. To museli cifršpióni skřípat zuby, nová forma na novej díl a nestojí pár ka/é-ček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jiného soudku - lišty. Tohle by se mi fakt líbilo. Už aby se toho někdo chopil.

attachicon.gifrapid_dash.jpgattachicon.gifrapid.jpg

Převzato z blogu http://xtad.blog.auto.cz/2012/09/patlaniny-iii-dil-interier-dodo/

Ta široká lišta přes palubku se normálně montuje do Ambiente

 

Lukason: Já vím, že se upravuje, jak sama škodovka píše, když si chce člověk otevřít konfiguraci rapidu.

Tím oplastováním, které je na Slovensku dostupné za 1031 EUR, jsem myslel paket pro liftback viz obrázek ;) Monte Carlo (bohužel jen pro Spaceback) je zase jiné provedení.

 

s2.jpg

 

miklisek: Jojo, kdyby se dala lišta dolepit, viď? :)

 

Na tom bílém je normální spoiler ze sportpaketu

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

No, taky mi některý fotky připadají jako tuzing. Úplně, jako když se člověk vrací o nějakých 15let zpět do doby úprav felicií :D ten černo--oranžový a červený speceback s bílýma kolama :D hrozný, úplně se začínám bát, co zase budu potkávat na cestách :D

 

Ale až někdo upraví/opraví/změní přední masku a vzhled, pak budu možná i závidět, pač ten se mi prostě brutálně nelíbí, to je možná i důvod, proč jsem nebral Rapida.

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...