Přejít na obsah

Columbus - aktualizace map


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Zdarec, níže uvedené odkazy (http://www.fileserve...tion.part01.rar) mi nefungují a tak mám prosbu. Sháním mapy Eastern Europe V8 . DVD nepotřebuji. Stačí mi nahrát do NAVI. Tu necelo hoďku vydžím čekat ... Přijedu a zaplatím. Pomůže někdo ??? Spěchá. jpsd@seznam.cz

PS. Škodováci a supáci, nestyďte se a podělte se ....... :)

Děkuji.

Alarm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mam dotaz.

Stahl jsem si mapy v iso souboru 7693 pro RNS510.

Specifikace RNS510: Software 2664, HW verze H04.

Aktualně mám nahranou mapu East Europe verze 7010.

vypálil jsem iso soubor jako obraz na DVD + R (4-rychlostně) a poté vložil do mechniky RNS 510. Smula je, že se vubec nic nestalo. Je možné, že bych musel přehrát firmware columba?

Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mam dotaz.

Stahl jsem si mapy...

...

vypálil jsem iso soubor jako obraz na DVD + R (4-rychlostně) a poté vložil do mechniky RNS 510. Smula je, že se vubec nic nestalo. Je možné, že bych musel přehrát firmware columba?

Skús použiť DVD+RW 4x

Ja som kúpil TESCOvé a v pohode fungujú. Dodržať podmienku - napaľovať 4-rychlostne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prečítaj si tento môj príspevok a pochopíš čo potrebuješ vedieť:

http://forum.skodaho...ost__p__1643536

A čo sa týka toho aký FW tam cheš dať, tak odporúčam, nedávať tam nič moc vyššie, ako je vhodné pre Tvoj HW, ono to bude fungovať, ale napr. ja som z dôvodu mojej "malej" blbosti prišiel na to, že keď som bol po upgrade FW v originálnom Škodováckom servise, tak sa s ich diagnostikou mohli, alebo nevedeli dostať do Columbusa.

Hmmm..., možno bolo dôvodom dlhé kódovanie po upgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem koupil DVD +RW. Mapu vypalit 4x rychlost (+ Track at Once). Kupodivu po zasunuti DVD do columba bylo DVD přečteno a nasledne jsem nahral novou mapu na disk. Vše mi funguje jak ma i na FW 2660, krom toho, že misto Českra republika atd (nazvy států) se mi zobrazují divně - vypada to něco mezi němčinou a něčím :). Nicméně, tohle přisuzuji tomu, že mapa byla již vyvynuta na novější firmware a bude to tím. Na funkčnost jak se zdá to nemá následky. Při zadávání cíle navigace prostě vyberu EVROPU a pak už jen město a vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...